Wycena projektu

 
 
 

Sprawdź ile kosztuje strona internetowa i sklep internetowy. Dowiedz się jakie elementy mają wpływ na wycenę.

Informacje o wycenie strony internetowej

 
 
 
 
 
 
 
 

Stronę internetową powinien posiadać nie tylko każdy przedsiębiorca, który prowadzi własny biznes, ale również osoby posiadający swoje hobby, którym chcą się podzielić  z całym światem i dzięki temu zawrzeć nowe znajomości. Strona internetowa stała się już pewnym standardem, który otwiera nowe horyzonty.

Jedną z istotnych informacji, które musisz wiedzieć, zanim zdecydujesz się stworzyć swoją własną stronę internetową to jej cena. W skład ceny stworzenia strony internetowej wchodzi wiele rzeczy, są to między innymi: stworzenie indywidualnego szablonu graficznego, konfiguracja środowiska, wykonanie grafik/loga, implementacja witryny, optymalizacja strony pod względem wydajności oraz SEO (pozycjonowanie), przetestowanie strony przez testerów przed finalnym oddaniem, przygotowanie instrukcji wraz z niezbędnymi danymi i wiele więcej! Jednak nie są to kluczowe czynniki, które decydują o cenie.

Co tak naprawdę ma wpływ na wycenę strony internetowej?

Na wycenę strony internetowej decydujący wpływ ma jej rodzaj. Istotne jest to czy strona internetowa ma być prostą wizytówką Twojej firmy posiadającą podstawowe zakładki typu: Strona główna, O mnie oraz Kontakt z formularzem umożliwiającym przesłanie wiadomości czy ma to być duża rozbudowana strona z możliwością rejestracji, zalogowania się, posiadającą różne wersję językowe i wiele zakładek, do których dostęp będą mieli jedynie użytkownicy z kontem premium. Na cenę strony wpływają też elementy takie jak slajdery, animowane tła, ilość formularzy / newsletter, systemy zamówień.

roberto-cortese-F1I4IN86NiE-unsplash-768x1152

Na jaką stronę internetową się zdecydować?

Wszystko zależy od Twoich preferencji i budżetu, na którym bardziej skupimy się poniżej. Jeżeli strona ma być przeznaczona dla firmy działającej lokalnie w jednym mieście, a jej głównym celem jest umożliwienie innym osobom wyszukać informacji o nas, to proponujemy stworzyć stronę typu wizytówka. Oczywiście każdą stronę internetową w przyszłości będzie można rozbudować. Natomiast jeśli strona internetowa ma pełnić większą funkcję np. generować korzyści w internecie to być może, trzeba będzie pomyśleć o rozbudowanych funkcjach serwisu.

Ile kosztuje strona internetowa?

 
 

Nasze ceny poszczególnych stron internetowych:

960

Wizytówka internetowa

1750

Strona Starter

2250

Strona Plus

Ile kosztuje sklep internetowy?

2150

Sklep podstawowy

3600

Sklep Rozszerzony

5700

Sklep Premium

Jak mogę uzyskać informację o wycenie strony?

 
 
 
 

To proste! Aby uzyskać informację o wycenie strony internetowej wystarczy, że skorzystasz z naszego formularza wycen, w którym przedstawisz nam całą koncepcję Twojej strony internetowej. Będziemy potrzebowali takich elementów jak rodzaj strony internetowej (czy ma to być prosta wizytówka, czy rozbudowana strona internetowa), ile ma się znajdować zakładek na stronie, jakie funkcję ma posiadać strona oraz jaka tematyka jest strony (to pomoże grafikowi stworzyć idealny szablon graficzny). Gdy prześlesz nam takie informacje to w ciągu maksymalnie 24h skontaktujemy się z Tobą (telefonicznie lub mailowo, tak jak będzie Ci pasowało) i przedstawimy całkowity kosztorys/wycenę. 

Teraz już wiesz ile może kosztować strona internetowa, jakie elementy mają decydujący wpływ na wycenę strony internetowej oraz jak wygląda jej przebieg implementacji. Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania to skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio telefonicznie a my niezwłocznie Ci na nie udzielimy odpowiedzi. Nie czekaj! Stwórz już dzisiaj swoją stronę internetową i dotrzyj do większej ilości osób.