Strony Internetowe

Doświadczenie

W tworzeniu stron internetowych mamy już ponad 5 lat doświadczenia oraz setki wykonanych projektów dla naszych klientów!

Wysoka jakość

Każda wykonana przez nas strona internetowa jest oparta o najnowsze technologie, języki programowania oraz dopasowuje się do każdych urządzeń takich jak: komputery, laptopy, telewizory, tablety, oraz telefony komórkowe o różnych rozdzielczościach ekranu.

Elektro instal - strony www tworzenie

Co sprawia, że wykonane przez nas strony www osiągają sukces w internecie i przynoszą korzyści dla firm:

1 %
Pasja
1 %
Zaangażowanie
1 %
wsparcie

Wyglądają niesamowicie

Do wyglądu strony przywiązujemy największa wagę! Wychodzimy z założenia „Jak cię widzą, tak cię piszą”. Dla wielu firm jest to najważniejsza wizytówka, która jest dostępna na całym świecie. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

SĄ RESPONSYWNE​

Wykonane przez nas strony są responsywne czyli dopasowują się do każdych rozdzielczości ekranu. Są wyświetlane prawidłowo przez wszystkie urządzenia takie jak komputery, laptopy, telefony itp.

Posiadają panel admina

Każda strona internetowa posiada przyjazny i łatwy w obsłudze panel admina, z którego możesz dodawać, edytować oraz usuwać treści, zdjęcia, wprowadzać nowe sekcję… Możliwości jest wiele i cały czas dodajemy nowe. Do każdej wykonanej strony dołączamy instrukcję obsługi dla panelu admina.

Są zoptymalizowane

Dokładamy wszelkich starań aby strona internetowa ładowała się błyskawicznie, niezależnie od tego w jakim miejscu się znajdujesz i z jakiego urządzenia korzystasz. Nikt nie lubi czekać!

Wykonane tylko w najnowszych technologiach

Używamy tylko najnowszych technologii i języków programowania do tworzeniach stron internetowych. Dlaczego? To bardzo proste. Nie stoimy w miejscu i lubimy się rozwijać, a dzięki temu nasz klient ma stronę stworzoną w najnowszych standardach, która o wiele lepiej wpływa na pozycję w wyszukiwarce. Ale o tym w kolejnym punkcie.

Są wypozycjonowane w wyszukiwarce

Nasz klient nie tylko otrzymuje samą stronę internetową, ale również jako dodatek oferujemy usługę pozycjonowania na określone słowa. Co więcej twoja strona pojawi się w wyszukiwarce Google oraz dostaniesz pełen dostęp do statystyk strony.

Posiadają indywidualny szablon graficzny

Szablon strony jest stworzony przez naszego grafika, według twoich upodobań. Dlatego masz pewność, że twoja strona będzie unikalna, przez co zyskasz renomę u swoich odbiorców.

Jak wygląda proces tworzenia strony i ile trwa?

Proces stworzenia strony internetowej po twojej stronie jest bardzo łatwy. Wystarczy, że nam przedstawisz twoją wizję wymarzonej strony internetowej a nasz grafik przełoży to na projekt graficzny, który Ci przedstawimy.

Po zaakceptowaniu projektu graficznego nasza grupa programistów zajmuje się tworzeniem strony internetowej. Wprowadzaniem do niej wszystkich aspektów, opublikowaniem jej na serwerze aby była dostępna z każdego miejsca na świecie oraz podpięciem do niej domeny.

Na końcu wysyłamy wszystkie potrzebne dane, które dadzą Ci dostęp do panelu admin strony, serwerów www oraz domeny.

Taki proces wdrożenia strony internetowej nie potrwa dłużej niż 7 dni.

Zamknij Menu