Doświadczenie w tworzeniu stron

Wieloletnie doświadczenie w profesjonalnym i responsywnym tworzeniu stron internetowych jest tym co nas wyróżnia. Od ponad 5 lat wytwarzamy oprogramowanie dla dużych i małych firm na terenie całej Polski. 

Doświadczenie w tworzeniu stron internetowych

Najnowsze technologię

Korzystamy tylko z najnowszych technologii dostępnych na rynku takich jak: HTML, CSS, JavaScript, PHP, WordPress czy React. Wytwarzamy nie tylko strony internetowe, ale również sklepy internetowe, aplikacje mobilne, strony na facebook’u, tworzymy grafiki oraz zajmujemy się pozycjonowaniem.  Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Jeżeli chcesz stworzyć stronę internetową to jesteś w idealnym miejscu. Doradzimy Ci w każdej sprawie i pomożemy w osiągnięciu celu.

Ważne elementy strony

Jakie elementy posiada strona internetowa

Prawidłowo funkcjonująca strona internetowa nie powinna tylko ładnie wyglądać, ale przede wszystkim spełniać swoje funkcję i ułatwić komunikację z odbiorcami. Dzięki elementom takim jak:

strona znacznie ułatwi odbiorcom w ładny i czytelny sposób uzyskać potrzebne informację czy też skontaktować się z Tobą. Dodamy te elementy za Ciebie!

Co wyróżnia nasze strony www

Każda z wykonanych stron internetowych jest przystosowana do wszystkich rodzajów urządzeń takich jak: smartfony, tablety, laptopy czy telewizory. To sprawia, że niezależnie z jakiego urządzenia korzystasz to i tak Twoja strona zawsze będzie wyglądała rewelacyjnie.

Długie oczekiwanie na załadowanie się strony może zniechęcić użytkowników do skorzystania z oferowanych usług. Dlatego stworzona strona www będzie w pełni zoptymalizowana pod względem szybkości działania a to pozwoli Twoim odbiorcą na jeszcze szybszy kontakt.

Dzięki współpracy z wieloma grafikami przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt graficzny strony internetowej. Uwzględnimy w nim wszystkie elementy które są istotne. To pozwoli Ci zbudować unikalną markę i uzyskać przewagę wśród konkurencji.

Niezawodny panel admina (system CMS) pozwala zarządzać każdym elementem znajdującym się na stronie. W każdej chwili zaktualizujesz treść, dodasz nowe zdjęcia do galerii czy zmienisz kolor danej sekcji na stronie. To wszystko za sprawą dwóch kliknięć 🙂 Projektowanie stron internetowych i zarządzanie jeszcze nigdy nie było tak proste.

Wykonane strony dodatkowo pozycjonujemy oraz dodajemy do wyszukiwarki Google. Dzięki temu dotrzesz do jeszcze większego grona odbiorców na całym świecie.

Nieprzewidziane awarie stron nie są zbyt częstym zjawiskiem, ale mogą się zdarzyć. Nasz zespół programistów stawi im czoła. Możesz liczyć na naszą pomoc również w tym zakresie.

Działamy na całym świecie

Współpracujemy z wieloma firmami nie tylko w polsce ale również na całym świecie. Jedną z nich jest firma z Miami USA – webdesign-in-miami.com. Główne nasze obszary działań to tworzenie stron internetowych we Wrocławiu, Warszawie, Wałbrzychu, Świdnicy i Jeleniej Górze. 

Innowacyjność

Nie działamy szablonowo a każda nasza realizacja cechuje się wysoką jakością. Wypróbuj nasze usługi. Gwarantujemy 100% satysfakcję!

Nasze realizacje

Poniżej znajdują się nasze ostatnie realizacji.
Jeśli zainspirowała Cię jakaś z nich to daj nam znać.

Bezpłatna Wycena

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny już teraz!

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej?

  1. Skontaktuj się z nami

Wyślij nam wiadomość, w której opiszesz Twoją wymarzoną wizję strony internetowej. Uwzględnij w niej tematykę oraz jakie ma posiadać zakładki. To nam bardzo ułatwi i usprawni proces projektowania szablonu.

2. Przedstawimy Ci indywidualny projekt

Gdy projekt graficzny wykonany przez naszego grafika będzie gotowy to zostanie poddany Twojej ocenie. Jeśli jakieś aspekty będą wymagały poprawy to niezwłocznie się tym zajmiemy tak aby było idealnie.

3. Implementacja strony

Po zaakceptowaniu stworzonego projektu graficznego rozpocznie się etap implementacji strony. Zespół programistów będzie pracował przy tworzeniu witryny wraz ze wszystkimi funkcjonalnościami.

4. Pozycjonowanie + testowanie

W tej fazie testerzy oprogramowania i pozycjonerze zajmą się optymalizacją strony pod względem wyszukiwania (SEO) oraz wykryciem ostatnich nieprawidłowości tak aby jakość była na najwyższym poziomie.

5. Strona gotowa do odbioru

Najbardziej lubiany etap w procesie wytwarzania oprogramowania 🙂 Gotowa strona wraz ze wszystkimi niezbędnymi danymi trafi w Twoje ręce!

 

 

Jaki jest koszt stworzenia strony internetowej?

Koszt stworzenia strony zależy od wielu kluczowych elementów np. rodzaju strony internetowej (czy ma to być wizytówka czy rozbudowana strona). Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz dopasowujemy się do budżetu klienta. Szacowane koszta przedstawiliśmy na tej podstronie: Wycena strony internetowej

Skontaktuj się z nami

Masz jakieś pytania lub chcesz stworzyć swoją własną stronę internetową? Napisz do nas! Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Zamknij Menu