Strony Internetowe - Wrocław

Profesjonalne projektowanie i tworzenie stron internetowych na terenie Wrocławia.

Najważniejszymi czynnikami wpływającymi na Twój sukces w intrenecie to plan i dobrze wykonana strona internetowa. Nasz zespół w tym Ci pomoże. Stworzymy profesjonalną, dobrze wyglądającą stronę www, która będzie niezawodna, maksymalnie zoptymalizowana oraz wypozycjonowana. Jesteś z terenów Wrocławia? Super! W tym mieście również oferujemy swoje usługi. Skontaktuj się z nami.

Jak przebiega proces realizacji strony internetowej?

Przy realizacji strony internetowej na początku tworzony jest jej projekt graficzny, który przybliży Ci jak będzie wyglądała strona www. W razie uwag naniesiemy każde poprawki, tak aby było idealnie. Kolejnym krokiem po zatwierdzeniu projektu graficznego strony internetowej jest jej implementacja przez nasz wyspecjalizowany zespół programistów. Gdy tylko strona zostanie zaimplementowana to przekażemy ją do testerów, którzy w fazie przed ostatniej potwierdzą wysoką jakość oprogramowania. Na końcu strona zostanie wypozycjonowana, dodana do wyszukiwarki google oraz przekazana do odbioru 😊

projektowanie stron

Co wyróżnia nasze strony internetowe?

Działamy na terenie całej polski również we Wrocławiu

Nasze usługi realizujemy dla klientów z całej Polski i nie ograniczamy się tylko do jednego miast. To sprawia, że każdy może cieszyć się wysoką jakością swojej strony www!

Niezawodność działania

Nasze strony i serwery www są niezawodne i działają w każdych warunkach. Są przystosowane do ogromnej liczby użytkowników korzystających z serwisu w tej samej chwili. To sprawia, że nigdy nie spotka Cię sytuacja, w której strona internetowa będzie niedostępna.

Wykorzystujemy najnowsze technologię (HTML, CSS, JAVASCRIPT, PHP, MYSQL, WORDPRESS, REACT)

Nasze strony internetowe realizujemy tylko w oparciu o najnowsze technologię. To powoduje, że są w pełni bezpieczne oraz skalowalne.

Posiadają panel admina

Każda z naszych stron jest oparta o system CMS dzięki któremu możesz edytować treści, zdjęcia, sekcję a nawet kolorystykę na swoich podstronach. Potrzebujesz dodać nowy wpis? Nic prostszego! Dodatkowo do każdej strony dołączamy dedykowaną instrukcję po panelu admina. Edycja jeszcze nigdy nie była aż tak prosta!

Działają błyskawicznie

Płynność w działaniu oraz prędkość wczytywania się naszych stron internetowych jest dla nas priorytetem. Nikt nie lubi czekać a my to w pełni rozumiemy, dlatego kładziemy duży nacisk na to aby każda z naszych stworzonych stron cechowała się bardzo krótki czasem wczytywania się a użytkownik miał ogromny komfort z jej użytkowania.

Posiadają pozycjonowanie

Wszystkie strony internetowe posiadają pozycjonowanie oraz są dodawane do wyszukiwarki google. Taki zabieg spowoduje, że twoja strona będzie miała bardzo duże wyświetlenia.

Indywidualny szablon graficzny

Jest to pierwszy zabieg tworzenia strony internetowej. Grafik w oparciu o Twój opis wymarzonej strony internetowej wykona jej unikalny szablon graficzny, który po zaakceptowaniu zostanie zaimplementowany przez naszych programistów.

Formularz kontaktowy

Nasze strony mogą posiadać formularz kontaktowy, który da możliwość wszystkim użytkownikom skontaktowania się z Tobą bez wychodzenia ze strony! Wszystkie wiadomości otrzymasz bezpośrednio na pocztę oraz będą widoczne w panelu admina.

Nielimitowana ilość zakładek

Wykonane strony www mogą posiadać nielimitowaną ilość zakładek / podstron. Dodatkowo galeria zdjęć i filmów – galeria zdjęć czy filmów to jeden z podstawowych elementów strony internetowej. Dlatego również jest możliwość jej stworzenia a wszystkie zdjęcia/filmy można w łatwy i przyjemny sposób aktualizować z poziomu panelu admina.

Responsywność (RWD)

witryna internetowa dopasowuje się do wszystkich szerokości okna przeglądarki, telefonów, laptopów czy nawet telewizorów.

Slider

Jest możliwość implementacji slidera ze zdjęciami na stronie.

Newsletter

Bądź ze swoimi użytkownikami/klientami na bieżąco i informuj ich o aktualnościach. W tym pomoże Ci nasz newsletter, na którego użytkownik będzie miał możliwość zapisania się.

Interaktywna mapa (np. ze wskazanym dojazdem)

Do strony internetowej jest możliwość dołączenia mapy z trasą dojazdu.

ceny stron internetowych

Ceny stron internetowych

Ceny stron internetowych są zróżnicowane i zależą od indywidualnych potrzeb klienta. W swojej ofercie posiadamy zarówno tanie strony internetowe oraz strony / aplikacje internetowe, które będą wymagały większego wkładu budżetu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie jeśli chodzi o kwestię wyceny oraz staramy się sprostać jego wymaganiom. W celu uzyskania informacji o wycenie możesz skorzystać z naszego formularza wycen, w którym postaraj się opisać wszystkie szczegóły dotyczące strony (np. takie jak ilość zakładek, elementy dodatkowe oraz co miało by się znaleźć na stronie).
W swoim zakresie usług oferujemy również modernizację oraz naprawę stron internetowych. Skontaktuj się z nami klikając w ten link.

Nasze ostatnie projekty

Poniżej znajduje się lista naszych ostatnich projektów, które wykonaliśmy. Część z nich właśnie została stworzona specjalnie dla klientów z okolic Wrocławia.

PIZZA SWOJSKA

PizzaSwojska.pl jest stroną internetową przygotowaną dla jednej z największych pizzerii znajdujących się w Szczecinie. Strona została stworzona w oparciu o najnowsze technologię.

SALON TATUAŻY

Ostatnio realizowany projekt dla jednego z największych salonu tatuaży LP TATTOO znajdującego się w Dąbrowie Górniczej. Strona została wykonana w oparciu o unikalny projekt graficzny i posiada panel administratora, z którego można zarządzać treścią.

PLANETA STYLU

Strona została wykonana dla studia stylizacji.Strona została stworzona w oparciu o projekt graficzny Aby zobaczyć podgląd na żywo, kliknij w przycisk znajdujący się poniżej.

zmallowana strona internetowa

ROZWIAZPROBLEM.PL

RozwiazProblem jest stroną internetową, która została stworzona przez nas zespół w oparciu o indywidualny projekt graficzny, który przygotował grafik. Posiada panel admina i pozycjonowanie.

ELEKTRYK W KRAKOWIE

Witryna została wykonana dla firmy zajmującej się instalacjami elektrycznymi. Posiada panel admina do zarządzania treścią. Aby zobaczyć podgląd na żywo, kliknij w przycisk znajdujący się poniżej.

Elektryk w krakowie - tworzenie stron internetowych i aplikacji Wrocław

KLIMATYZACJE WROCŁAW

Kalt-tech, strona została wykonana dla firmy zajmującej się klimatyzacjami na terenie Wrocławia. Aby zobaczyć podgląd na żywo, kliknij w przycisk znajdujący się poniżej.

SALON FRYZJERSKI

Strona została wykonana dla salonu fryzjerskiego. Strona została stworzona w oparciu o projekt graficzny Aby zobaczyć podgląd na żywo, kliknij w przycisk znajdujący się poniżej.

Strona dla fryzjera - strony www tworzenie
Strona internetowa - Fotografieprzyrodnicze

FOTOGRAFIE PRZYRODNICZE

Projekt strony internetowej. Strona została przygotowana w oparciu o pomysł klienta, z którego graficy zrobili szablon graficzny. Kolejnym etapem było wdrożenie strony internetowej oraz dostosowanie jej do urządzeń mobilnych.

SKLEP INTERNETOWY

Szafa Victorii jest sklepem internetowym ze sprzedażą odzieży. Sklep został zintegrowany o system płatności dotpay, paypal oraz posiada system CMS do wprowadzania zmian.

Jesteś zdecydowany/zdecydowana?

Wyślij nam wiadomość, w której przedstawisz swoją wymarzoną wizję strony internetowej a my z pewnością ją dla Ciebie zrealizujemy.

Zamknij Menu