Strony internetowe w Krakowie

Admans.pl to firma oferująca usługi internetowe, która w swoim zakresie posiada ofertę tworzenie stron internetowych Kraków. Jesteśmy profesjonalistami. Mamy już ponad 5 lat doświadczenia w realizacji przeróżnych projektów dla naszych klientów. Cenimy sobie wysoką jakość przy możliwie najniższej cenie.

Tworzenie stron internetowych kraków

Strony internetowa dla firmy w Krakowie

Każda nasza strona www posiada system CMS, więc edycja danych treści na stronie czy dodawanie nowych zdjęć jest banalnie proste. Dodatkowo dzięki zaawansowanemu pozycjonowaniu strony internetowej Kraków stał się miejscem, w którym możemy pochwalić się dużą ilość wykonanych projektów i klientów.

Dodatkowe elementy

Jakie elementy posiada strona internetowa

Nasze strony internetowe są projektowane dla dużych i małych firm w Krakowie. Wiemy jak bardzo ważna jest komunikacja oraz przyciągnięcie uwagi odbiorcy, więc stronę internetową rozbudowujemy dodatkowo o:

Dokładając do tego pozycjonowanie (SEO) Twoja strona osiągnie wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania Google oraz zgromadzi wielu odbiorców nie tylko z Krakowa ale również z całego świata.

Co wyróżnia nasze strony www

Twoja strona internetowa zostanie stworzona w oparciu o indywidualny projekt graficzny stworzony przez naszego grafika. W projekcie graficznym uwzględnimy każde istotne szczegóły. 

Dzięki systemowi cms w łatwy i przyjemny sposób zmienisz informację, dodasz nowe zdjęcie do galerii oraz edytujesz układ elementów na stronie www. To wszystko za sprawą jednego kliknięcia.

Tworzone strony internetowe w Krakowie są dodatkowo pozycjonowane co pozwoli Ci wyróżniać się na tle konkurencji i osiągnąć niesamowite wyniki w postaci wyświetleń strony. Dodamy Twoją stronę www do wyszukiwarki Google oraz ją zoptymalizujemy pod względem wyszukiwania (SEO).

Niezależnie na jakim urządzeniu użytkownik będzie przeglądał stronę to i tak będzie ładnie wyglądała. To umożliwia responsywność czyli dopasowanie strony do wszystkich urządzeń takich jak: laptopy, tablety czy telefony komórkowe.

Do każdego zlecenia dorzucamy domenę z końcówką pl oraz hosting www gratis. Zastanów się jaką chcesz posiadać domenę np. twojanazwa.pl i nam napisz 🙂 Niezwłocznie ją uruchomimy!

W razie jakichkolwiek problemów technicznych ze stroną oraz pytań możesz na nas liczyć. Jesteśmy dostępni do Twojej dyspozycji 24/7. Każdy problem rozwiążemy.

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej Kraków?

Koszt stworzenia strony internetowej w Krakowie jest zależny przede wszystkim od rodzaju strony. Strona internetowa dla firmy typu wizytówka będzie na pewno tańsza niż rozbudowana strona www pełniąca funkcję aplikacji. Szczegółowe ceny i opis można sprawdzić na stronie wycena strony internetowej.

Nie martw się jednak o to. Jeśli masz wyznaczony maksymalny budżet jaki chcesz przeznaczyć na stronę www to powiedz nam o tym. Zaproponujemy najelepsze rozwiązanie za możliwe najniższą cenę.Bezpłatna Wycena

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny już teraz!

Nasze ostatnie realizacje

Kraków nie jest jedynym miejscem naszych działań. Współpracujemy z wieloma firmami za granicą np. w Miami.

Jednak tworzymy również strony we Wrocławiu, Wałbrzychu, Warszawie, Jeleniej Górze oraz Świdnicy. Poniżej znajdują się nasze ostatnie realizacje dla klientów właśnie z tych obszarów. 

Jak wygląda realizacja strony internetowej?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i opiszesz jak ma wyglądać Twoja wymarzona strona internetowa. Ważną informacją jest też liczba zakładek i co ma się na niej znajdować. Etapy projektu witryny:

  1. Wykonanie projektu graficznego

Grafik przygotuje unikalny projekt graficzny strony, który Ci przedstawimy. Jeśli jakieś elementy nie przypadną gustu niezwłocznie je poprawimy tak aby było idealnie.

2. Implementacja strony internetowej

Po zaakceptowaniu szablonu graficznego nasz zespół programistów przystąpi do implementacji strony internetowej.

3. Testowanie oraz pozycjonowanie

Na tym etapie strona zostanie poddana zaawansowanemu pozycjonowaniu, w którym między innymi dodamy ją do wyszukiwarki google oraz zespół testerów przetestuje ją pod każdym możliwym kątem.

4. Gotowa do odbioru

Po wszystkim strona zostanie przekazana w Twoje ręce wraz z niezbędnymi danymi do panelu admina oraz instrukcją zarządzania.

Napisz do nas

Wiesz już, że chcesz stworzyć stronę internetową i stać się potęgą na rynku stron internetowych w Krakowie albo i na całym świecie? Chcesz dotrzeć do większej ilości klientów? Napisz do nas! Stworzymy profesjonalną stronę internetową w przystępnej cenie. Sprawdź nas: Tworzenie stron internetowych kraków.

Zamknij Menu