Strony internetowe w Jeleniej Górze

Jesteśmy agencją interaktywną zajmującą się tworzeniem stron i aplikacji internetowych, wykonywaniem grafik oraz pozycjonowaniem. Naszym głównym obszarem działań jest również Jelenia Góra. To właśnie tu zrealizowaliśmy wiele projektów informatycznych dla lokalnych firm.  Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra – jesteśmy z Wami!

Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra

Profesjonalne usługi

Intuicyjna strona internetowa wraz z wartościowymi treściami i nowoczesnym designem jest dzisiaj ceniona nie tylko przez wyszukiwarkę Google, ale przez potencjalnych klientów. To miejsce, w którym promujesz swoją markę. Zadbaj o to, aby spełniała wszystkie ważne wymogi. Nie przejmuj się! Możemy się tym zająć za Ciebie.

Tworzenie stron www Jelenia Góra

Zapewniamy wsparcie

Od samego początku będziemy pomagać Ci w każdym problemie, wątpliwości i odpowiadać na wszystkie Twoje pytania. Początkowo decyzja o stworzeniu strony internetowej jest czymś nowym. My Ci w tym pomożemy i stworzymy razem śliczny projekt spełniający wszystkie Twoje oczekiwania.

Nasz zespół

Doświadczony zespół

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych osób, którzy są liderami w swojej specjalizacji. Na pokładzie mamy doświadczonych: 

Mamy wszyscy ponad 5 lat doświadczenia w wytwarzaniu użytecznego oprogramowania dla wielu firm, instytucji oraz osób prywatnych. Kochamy to co robimy i jest to dla nas pasją!

Kreatywność w projektowaniu witryn

W swoich projektach wykorzystujemy tylko najnowsze i niezawodne technologie, jakie tylko są dostępne na rynku. Strony internetowe rozbudowujemy o dodatkowe elementy takie jak formularze kontaktowe, slajdery, galerię, a nawet animowane tła. To wszystko współgra ze sobą tworząc wspaniałą kompozycję.

Niska cena

Możemy powiedzieć to otwarcie. Posiadamy bardzo atrakcyjne ceny tworzenia stron internetowych Jelenia Góra. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre firmy dopiero startują i nie są pewne swojej sytuacji na rynku. Pomagamy! Dzięki temu wiele firm na przełomie 5 lat odniosła niesamowity sukces a ich strona stała się miejscem pracy. Jelenia Góra jest doskonałym przykładem tego.

Bezpłatna Wycena

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny już teraz!

Etap budowy strony www

Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra

Pierwszym i zarazem najważniejszym punktem jest analiza potrzeb klienta. Bez tego nie powstałaby żadna strona www. W tym etapie po skontaktowaniu się z nami zadamy Ci kilka istotnych pytań, które pomogą nam w przygotowaniu projektu graficznego np. (ile strona ma posiadać zakładek i co ma się na niej znajdować).

Po zebraniu kluczowych informacji nasz grafik przystąpi do przygotowania indywidualnego projektu graficznego strony internetowej. Uwzględnimy w nim najważniejsze z Twojego punktu widzenia elementy i funkcjonalności. Przygotowany projekt graficzny oddamy Ci do oceny. W razie jakby jakieś aspekty się nie zgadzały to naniesiemy niezwłocznie poprawkę, tak aby wszystko było idealnie.

W tym etapie zespół programistów zajmie się najistotniejszą kwestią, czyli implementacją strony www na podstawie przygotowanego projektu graficznego. W ten sposób tworzenie stron internetowych w jeleniej górze zawsze będzie przebiegało zgodnie z planem. Najnowocześniejsze technologie użyte w procesie implementacji sprawią, że witryna będzie zoptymalizowana na 100%.

Znalezienie się na samej górze pozycji wyszukiwania Google to misja dla wielu przedsiębiorców i osób prywatnych. My Ci w tym pomożemy. Zoptymalizujemy Twoją stronę pod względem wyszukiwania dodając podstawowe znaczniki seo.

Grupa testerów oprogramowania po pomyślnym procesie implementacji strony zajmie się jej testowaniem w celu wykrycia ewentualnych ostatecznych nieprawidłowości. To sprawi, że jakość Twojej strony internetowej w Jeleniej Górze będzie na najwyższym poziomie.

Ostatnim i najbardziej oczekiwanym etapem jest oddanie witryny właścicielowi. Przygotowana instrukcja po intuicyjnym panelu admina oraz niezbędne dane trafią w Twoje ręce. 

Co nas wyróżnia?

Powodów jest wiele, jednak nie jesteśmy w stanie wszystkich przedstawić na tej pojedynczej stronie internetowej. Praktycznie nie ma rzeczy dla nas niewykonalnej. Wymienimy najważniejsze aspekty poniżej:

Responsywność

Każda strona internetowa jest responsywna, czyli dopasowuje się do wszystkich urządzeń dostępnych na świecie (telewizory, laptopy, tablety oraz urządzenia mobilne – smartfony)

Posiada panel admina

Każda ze stron posiada łatwy w obsłudze i intuicyjny panel admina, za którego pomocą możesz zmienić treści na stronie, galerię zdjęć, a nawet kolor poszczególnych sekcji.

Pozycjonowanie SEO

W ramach tworzonych stron i aplikacji internetowych, wprowadzamy podstawowe pozycjonowanie, które umożliwia znaleźć się witrynie na szczycie listy wyszukiwania.

Indywidualny projekt graficzny

Nie działamy na gotowych szablonach stron internetowych. Mamy od tego profesjonalnych grafików, którzy zajmują się projektowaniem indywidualnych szablonów graficznych stron internetowych, sklepów internetowych oraz aplikacji mobilnych.

Działamy na całym świecie

Swoje usługi oferujemy osobą na całym świecie. Działamy między innymi w Wałbrzychu, Wrocławiu, Świdnicy, Warszawie, Jeleniej Górze oraz w USA – Miami.

Pomoc techniczna

Oferujemy całodobową pomoc techniczną. Teraz już problemy techniczne nie będą Ci straszne.

Już wiesz, że potrzebujesz strony internetowej?

Jeśli zdecydowałeś/zdecydowałaś się na stworzenie swojej własnej strony internetowej lub masz inne pytania to niezwłocznie się z nami skontaktuj.

Zamknij Menu