Projektowanie i tworzenie stron internetowych Gorzów

Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu profesjonalnych, responsywnych oraz zoptymalizowanych stron internetowych. Mamy w tym ponad 5 lat doświadczenia popartego setkami wykonanych realizacji dla klientów z całego świata! Sprawdź naszą ofertę – tworzenie stron internetowych Gorzów.

Chcesz stworzyć swoją stronę internetową? W takim razie jesteś w odpowiednim miejscu! Wykonamy dla Ciebie stronę www wraz z indywidualnym projektem graficznym, który wyróżni stronę jeszcze bardziej.

Tworzenie stron internetowych Gorzów

Do kogo jest skierowana oferta

Oferta jest skierowana nie tylko dla mieszkańców Gorzowa, ale również dla wszystkich osób niezależnie od lokalizacji, którzy chcą stworzyć własną stronę internetową. 

Co będzie zawierała strona internetowa

Jest to pierwszy i zarazem najważniejszy etap tworzenia strony internetowej. Przygotujemy indywidualny projekt graficzny strony www, w której uwzględnimy wszystkie najważniejsze aspekty. 

Dzięki temu już po pierwszych dwóch dniach dowiesz się jak będzie wyglądała Twoja wymarzona strona internetowa. 

Wykonana strona internetowa będzie w pełni responsywna czyli dopasowana do wszystkich rodzajów urządzeń takich jak np. laptopy, tablety czy smartfony. Więc niezależnie od tego z jakiego urządzenia będzie korzystać użytkownik to i tak strona będzie prezentowała się rewelacyjnie!

W naszej usłudze tworzenie stron internetowych Gorzów, masz gwarancję, że strona internetowa będzie zaimplementowana w oparciu o najpopularniejszy system CMS – WordPress.

System cms pozwoli Ci na dokonywanie takich zmian jak:

 

 • zmiana treści na stronie 
 • dodawanie nowych zdjęć
 • edycja kolorów poszczególnych elementów
 • otrzymywanie wiadomości wysłanych przez stronę

a to wszystko za pomocą dwóch kliknięć w panelu admina.

Jeśli posiadasz stronę na facebook’u lub chcesz posiadać to koniecznie kliknij tutaj. Dzięki integracji strony internetowej z facebookiem masz możliwość bezpośrednio przez stronę otrzymywać wszystkie wiadomości na swojego fanpaga. To wszystko za sprawą Live Chat’u. Dodatkowo z prawej strony strony będzie znajdował się wysuwany pasek umożliwiający użytkownikowi polubienie fanpaga bezpośrednio przez stronę www.

Każda zaprojektowana strona internetowa niezależnie od wybranej oferty posiada już w sobie optymalizację pod względem wyszukiwania (SEO). Jeśli działasz na terenie Gorzowa to pod tą frazę wypozycjonujemy stronę. Np. fryzjer z Gorzowa. 

Strona www jest również dodawana do wyszukiwarki Google, Yahoo, Bing oraz posiada wygenerowaną mapę wszystkich stron.

Jest możliwość rozbudowy strony o elementy dodatkowe takie jak:

 1. Formularz kontaktowy
 2. Chat na stronę
 3. Slajdery
 4. Galerię zdjęć
 5. Animowane elementy
 6. Filmiki

to sprawi, że Twoja strona będzie jeszcze bardziej atrakcyjna a współczynnik konwersji większy. 

Kluczowymi elementami strony bez których nie da się obejść są domena oraz serwer www. Nie przejmuje się! Dodajemy to gratis do stworzonej strony internetowej. Wystarczy, że napiszesz do nas jaką chcesz mieć domenę np. twojanazwa.pl a my ją utworzymy. 

Jak przebiega realizacja

Realizacja usługi projektowanie i tworzenie stron internetowych Gorzów przebiega w następujących krokach:

  1. Przedstawiasz nam tematykę oraz wymarzoną wizję swojej strony internetowej a my przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt graficzny
  2. Implementujemy przygotowany projekt graficzny jako responsywną i funkcjonalną stronę internetową
  3. Optymalizujemy stronę pod względem szybkości działania oraz pod względem wyszukiwania (SEO).
  4. Dodajemy stronę do wyszukiwarki Google
  5. Oddajemy gotową stronę w Twoje ręce wraz ze wszystkimi niezbędnymi danymi oraz instrukcją dotyczącą panelu admina

Ile kosztuje strona internetowa

Koszt stworzenia strony internetowej jest zależny od jej typu oraz funkcjonalności jakie ma posiadać. Ceny stron www zaczynają się już od 300zł. Szacowane koszta możesz zobaczyć na tej podstronie – wycena strony internetowej.

Nasi Partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi

Napisz do nas już teraz

Zdecydowałeś się stworzyć stronę internetową lub masz jakiekolwiek inne pytania? Koniecznie do nas napisz! Gdy tylko otrzymamy wiadomość to skontaktujemy się z Tobą.

Zamknij Menu