Osiągnij swój cel i zwiększ zyski

Zacznij już teraz zarabiać na swoich produktach oraz zwiększać grono klientów przy niewielkim nakładzie pracy!  Profesjonalny i responsywny sklep internetowy zintegrowany z różnymi systemami płatności zrobi to za Ciebie. W intuicyjnym panelu admina znajdziesz wszystkie dane, które będą potrzebne przy weryfikacji płatności, sporządzeniu wysyłki oraz błyskawicznym kontakcie z klientem. 

Sklep internetowy nie jest tylko miejscem, które pozwoli Ci w niezwykle szybkim tempie przy odrobienie pozycjonowania zdobyć wiele nowych klientów i setki sprzedanych produktów. Jest to również Twoje biuro, którym zarządzasz. Zadbaj o to aby dobrze prezentowało się w oczach odbiorców. Nie wiesz jak? Po to jesteśmy! Napisz do nas a my stworzymy dla Ciebie ładny sklep online.

Tworzenie sklepów internetowych

Co zawierają nasze sklepy internetowe

Każdy stworzony sklep internetowy jest zaprojektowany tak aby skupić uwagę potencjalnego klienta. Stawiamy na prostotę przy jednocześnie utrzymaniu nowoczesnego designu. To sprawia, że klient nie będzie czuć się zagubiony na sklepie i będzie mógł podjąć błyskawiczną decyzję o zakupie Twojego produktu.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii internetowych, sklep będzie przystosowywał się do każdego urządzenia z którego jest odglądany. Nie ważne czy klient będzie korzystał z telefonu komórkowego, laptopa czy telewizora to i tak będzie prezentował się rewelacyjnie.

Obawa przed problematycznym dodawaniem i edycją produktów w sklepie, weryfikacją czy dana płatność została przetworzona czy też nie oraz utrudnionym kontaktem z klientem już nie będzie problemem! Panel admina, który otrzymasz wraz ze sklepem jest prosty w obsłudze i intuicyjny. 

Dzięki niemu sprawdzisz wszystkie istotne dane, zmienisz treść oraz dodasz nowy produkt! A to wszystko za pomocą dwóch kliknięć!

Sklep dodatkowo jest zoptymalizowany pod względem wyszukiwania (SEO). Dodamy go do wyszukiwarki Google i wprowadzimy słowa kluczowe, dzięki którym klienci będą mogli bez problemu Cię znaleźć.

Zadbamy o to aby sklep był najbezpieczniejszy w każdym calu. Dodamy do niego opcję płatności online z takich serwisów jak Przelewy24, DotPay, PayPal czy Blik! Te elementy sprawią, że płatność za produkt będzie możliwa praktycznie z każdego banku.

Myśl już jaką domenę chcesz mieć 🙂 Masz do wyboru każdą i to za darmo! Do każdego zamówienia dotyczącego sklepu internetowego dodajemy domenę pl oraz serwer www aż 10GB gratis.

Gwarantujemy wysoką jakość naszych sklepów e-commerce

U nas masz gwarancję, że nie kupisz “kota w worku”! Dlatego na początku stworzymy dla Ciebie indywidualny szablon graficzny. To da Ci podgląd jak będzie wyglądał Twój wymarzony sklep e-commerce. Stworzymy go razem. Tworzenie sklepów internetowych nigdy jeszcze nie było takie proste jak u nas.

Innowacyjność

Nie działamy szablonowo a każda nasza realizacja cechuje się wysoką jakością. Wypróbuj nasze usługi. Gwarantujemy 100% satysfakcję!

Nasze ostatnie projekty sklepów internetowych

Poniżej znajdują się nasze ostatnie projekty sklepów internetowych.

Jeśli, któryś z nich Cię zainspirował to daj nam proszę znać.

Bezpłatna Wycena

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny już teraz!

Jak przebiega proces tworzenia sklepu internetowego

  • Poinformuj nas o tym, że chcesz stworzyć sklep internetowy np. klikając w ten link. Opisz nam dokładnie jak chcesz by wyglądał, jaka jest tematyka sklepu a my zaprojektujemy indywidualny szablon graficzny, który Ci przedstawimy.
  • Po zaakceptowaniu szablonu graficznego zajmiemy się implementacją sklepu. Wprowadzimy do niego różne metody płatności, uruchomimy panel admina oraz podepniemy domenę i serwer www.
  • Ostatni etap jest najbardziej ekscytujący bo sklep przekażemy w Twoje ręce! 

Skontaktuj się z nami

Masz jakieś pytania lub chcesz stworzyć swój sklep internetowy? Napisz do nas! Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Zamknij Menu