Aplikacje Mobilne

Nasza grupa programistów specjalizuje się również w tworzeniu nowoczesnych i kompatybilnych z różnymi smartfonami aplikacji mobilnych. Na jakich systemach działają nasze aplikacje?

Aplikacje działają pod różnymi systemami operacyjnymi takimi jak: Android oraz IOS. 

Android

System operacyjny z jądrem Linux dla urządzeń mobilnych takich jak telefony komórkowe, smartfony, tablety i netbooki.

iOS

system operacyjny Apple Inc. dla urządzeń mobilnych iPhone, iPod touch oraz iPad.System ten bazuje na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5

Co sprawia, że nasze aplikacje mobilne są aż takie wyjątkowe?

Tworzone przez nas aplikacje są najwyższej jakości, napisane w najnowszych standardach języka i przy użyciu najnowszych technologii takich jak np. biblioteka React, która nadaje aplikacji szybkości w działaniu, poprzez dynamiczne renderowanie się treści. Ogólnie mówiąc aplikacja działa mega szybko!

Dodatkowy pakiet do aplikacji

Do każdej aplikacji oferujemy dodatkowy pakiet, polegający na publikacji aplikacji w Sklepie Play Store, aby była dostępna do pobrania z każdego miejsca na świecie niezależnie gdzie się znajdujesz.

Jak wygląda proces wdrożenia aplikacji i ile trwa?

Kontakt

Kontaktujesz się z nami i przedstawiasz nam twoją wizję wymarzonej aplikacji.

Projekt Graficzny

Nasz grafik przygotuje dla Ciebie indywidualny projekt graficzny, który po zaakceptowaniu przerodzi się w pełnoprawną aplikację mobilną.

Publikacja aplikacji

Po utworzeniu całej aplikacji i przetestowaniu jej przez testerów, zajmiemy się publikacją jej w sklepie „Play Store” lub/oraz „App Store” w zależności na jaki system/systemy ma zostać stworzona aplikacja.

Pobranie gotowej aplikacji

Po pomyślnej publikacji aplikacji mobilnej w sklepie z aplikacjami będziesz mógł ją pobrać z każdego miejsca na świecie. Do każdej aplikacji dołączamy miesięczne statystyki z ilości jej pobrań

Więcej Informacji

Ile zajmuje proces stworzenia aplikacji mobilnej?

W tym przypadku wszystko zależy od złożoności twojej aplikacji. W większości przypadków nie trwa to dłużej niż 7 dni od momentu zaakceptowania projektu graficznego przez Ciebie.

Jesteś zdecydowany/zdecydowana?

Przedstaw nam swoją koncepcję używając formularza kontaktowego, lub napisz do nas wiadomość. Wystarczy, że klikniesz w poniższy przycisk i przekierujemy Cię w odpowiednie miejsce 😉

Zamknij Menu