Tworzenie systemów rezerwacji

Zautomatyzuj swoje czynności do minimum już teraz!

Profesjonalny system rezerwacji zrobi wszystko za Ciebie. 

Rezerwacja usługi przez klienta odbędzie się za pomocą dwóch kliknięć a Ty dostaniesz natychmiast sms’a oraz email’a potwierdzającego z informacją o zarezerwowanym spotkaniu.

Prosty panel admina sprawi, że zarządzanie terminami, dodawanie nowych usług oraz sprawdzanie szczegółów rezerwacji będzie jeszcze bardziej łatwiejsze. Do każdego zrealizowanego systemu rezerwacji dodajemy szczegółową instrukcję.

Tworzenie systemów rezerwacji - System rezerwacji

Automatyzacja rezerwacji usługi

System rezerwacji online jest dostępny na wszystkich możliwych urządzeniach takich jak: laptopy, tablety czy smartfony. Dlatego klient ma możliwość z każdego miejsca zarezerwować wybraną usługę w dogodnym dla niego i dostępny terminie.

Etapy rezerwacji usługi - System rezerwacji

Rezerwacja usługi dzieli się na kilka prostych etapów:

  1. Klient wybiera rodzaj usługi na który chce się zapisać. Listę usług można dodawać z poziomu prostego panelu admina ustawiając jej takie informację jak: tytuł usługi, opis oraz cenę.
system rezerwacji - wybieranie usługi

2. Kolejnym krokiem jest wybór przez klienta dostępnego dnia oraz godziny. Nie musimy się już przejmować ręcznym sprawdzaniem w zeszycie zajętych i wolnych terminów. System rezerwacji robi to za nas.

System rezerwacji wybór terminu

3. Klient podaje dane potrzebne do identyfikacji (imię, nazwisko oraz dowolne inne pola, które można dodać w panelu admina).

System rezerwacji - dane klienta

4. Właściciel i klient dostają potwierdzenie o rezerwacji usługi w danym terminie jako wiadomość sms oraz w wiadomości email.

System rezerwacji - podsumowanie

Dla kogo jest przeznaczony system rezerwacji

Z systemu rezerwacji może korzystać każdy kto świadczy usługi. 

Mieliśmy okazję tworzyć systemy rezerwacji dla: 

  • salonów fryzjerskich
  • salonów kosmetycznych
  • firm z usługami remontowymi
  • hydraulików
  • elektryków

Korzyści z posiadania systemu rezerwacji

Możliwość rezerwacji przez klienta z każdego miejsca na świecie danej usługi w dowolnym możliwym terminie.

Jako właściciel możemy wynagradzać swoich klientów dając im kody rabatowe, które pozwalają przy kolejnej wizycie otrzymać określoną zniżkę. Wszystkie kody rabatowe dodaje się z poziomu prostego w obsłudze panelu admina.

Mamy dostęp do każdej niezbędnej informacji dotyczącej szczegółów rezerwacji takich jak: dane klienta, termin wizyty oraz usługa na którą się zapisał.

Zarówno klient jak i właściciel dostaną automatyczne przypomnienie o rezerwacji. Przypomnienie można ustawić jako wiadomość sms oraz wiadomość email.

System rezerwacji online umożliwia właścicielowi dodawanie nowych usług wraz z ich opisem i ceną. Dzięki czemu klient ma możliwość praktycznie natychmiast z niej skorzystać i zarezerwować dogodny termin.

Do każdego stworzonego systemu rezerwacji dodajemy gratis dowolnie przez Ciebie wybraną domenę pl (np. twojanazwa.pl) oraz hosting www.

Jaki jest termin realizacji?

Czas realizacji systemu rezerwacji wynosi do 2 dni roboczych. Po tym czasie będziesz mógł w pełni korzystać ze wszystkich możliwości i w 100% zautomatyzować swoje czynności.

Nasi Partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi

Skontaktuj się już teraz

Potrzebujesz systemu rezerwacji bądź masz jakieś inne pytanie?

Koniecznie do nas napisz. Jesteśmy dostępni 24/7. Postaramy się odpisać na Twoją wiadomość niezwłocznie po jej wysłaniu.

Zamknij Menu