Strona na facebooku

Bycie obecnym w mediach społecznościowych to klucz do sukcesu dla wielu firm i osób. Codziennie z Facebooka oraz innych mediów korzystają miliony osób na całym świecie. Korzyści jakie płyną z posiadania swojej strony na facebooku są ogromne. Między innymi jest to kontakt ze swoimi klientami/fanami, dostarczenie informacji w krótkim czasie na temat promocji lub uruchomionej usługi oraz dotarcie do nowych osób. To wszystko w jednym miejscu!

Strona na facebooku

Korzyści własnej strony na facebooku

Jeśli potrzebujesz zwiększyć swoje zasięgi to jesteś w odpowiednim miejscu. Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu ładnych stron na facebooku. Dzięki skutecznej kampani reklamowej sprawimy, że twoja strona zdobędzie nowe polubienia a grupa odbiorców będzie dostosowana do Twoich potrzeb. Jedną z wielu zalet posiadania strony na facebooku jest to, że nie ponosisz żadnych opłat za jej prowadzenie. Jest to całkowicie za darmo. Zdecydowany/Zdecydowana? Zapoznaj się z naszą ofertą poniżej.

Co otrzymasz po ukończonej realizacji?

Wraz ze stroną na facebooku otrzymasz od nas: 

Instrukcja

Pełną instrukcję po panelu admina, dzięki któremu będziesz mógł zarządzać całą publikowaną treścią, ustawieniami strony czy dodawać nowych redaktorów. 

Baner oraz logo

Indywidualny baner oraz logo strony zaprojektowane przez naszych grafików według Twoich potrzeb

Pomoc techniczna

Kompleksową pomoc techniczną w każdym aspekcie strony. Nie martw się już więcej o usterki!

Integracja ze stroną internetową

Możliwość integracji strony na facebooku z Twoją stroną internetową. Jeśli jej nie posiadasz to zapoznaj się z naszą ofertą tworzenie stron internetowych 

Publikowanie wpisów ze zdjęciami

Możliwość publikowania wpisów wraz ze zdjęciami, odbieranie oraz odpowiadanie na wiadomości od osób, które się z Tobą skontaktują

Panel ze statystykami

Panel ze statystykami związany z aktywnością na Twojej stronie

Więcej Informacji

Co potrzebujesz do założenia strony na facebooku?

  1. Jednym z kluczowych elementów, który będzie nam potrzebny do stworzenia strony to jej tematyka. Dobrze zastanów się jakie wpisy chcesz publikować i dla jakiej grupy będą one skierowane. Na tej podstawie dobierzemy odpowiednią kategorię a to przyczyni się do zwiększenia ilości osób.
  2. Kolejnym elementem, o którym nie można zapomnieć to nazwa strony. Jest ona nie tylko wymagana ale i niezwykle ważna, ponieważ po niej strona będzie wyszukiwana przez społeczność osób z Facebooka. 
  3. Adres czyli wartość, która będzie znajdowała się po www.facebook.com/twoja-nazwa-strony , dzięki niemu inni użytkownicy internetu uzyskają w szybki i w prosty sposób dostęp do Twojej strony. Pamiętaj jednak aby adres strony nie był za długi.

To wszystko! 🥰

Jak przebiega realizacja?

Po skontaktowaniu się z nami oraz przedstawieniu nam powyższych informacji wymaganych do stworzenia strony na facebooku nasz zespół przystąpi do projektowania baneru oraz loga strony. Gdy je skończymy to przedstawimy Ci rezultaty naszych prac, jeśli coś będzie nie pasowało to niezwłocznie zajmiemy się poprawą tak aby wszystko było idealnie. 

 

Kolejnym etapem jest przygotowanie i konfiguracja strony w skład którą wchodzi:

Ustawienie nazwy

Ustawienie adresu

Dodanie opisu oraz kluczowych informacji

Wgranie loga

Wgranie baneru

po wykonaniu tych czynności wyślemy Ci niezbędne dane wraz z instrukcją dotyczącą opisu funkcjonalności strony. Czas realizacji zamówienia wynosi do 2 dni roboczych. Gwarantujemy 100% satysfakcji.

Jaki jest koszt stworzenia strony?

Koszt stworzenia strony na facebooku zależy od Twoich potrzeb. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Skontakutj się z nami. 

Tworzenie stron na facebooku

Jesteś zdecydowany/zdecydowana?

Przedstaw nam swoją koncepcję używając formularza kontaktowego, lub napisz do nas wiadomość. Wystarczy, że klikniesz w poniższy przycisk i przekierujemy Cię w odpowiednie miejsce 😉

Zamknij Menu