Zumpy24

Zumpy24

 
 

Zumpy24 to firma działająca na rynku czeskim zajmująca się między innymi tworzeniem betonowych zbiorników. Opracowaliśmy dla niej nowy indywidualny szablon graficzny strony a następnie go zaimplementowaliśmy.

 
 
 
 

Strona internetowa została stworzona w oparciu o najnowsze standardy języka HTML5, posiada panel admina i została przystosowana dla rynku czeskiego. Oprócz tego wprowadziliśmy optymalizację SEO, dzięki temu firma będzie wysoko w wynikach wyszukiwania. 

Responsywność, która została dodana sprawia, że strona ładnie wygląda na wszystkich dostępnych urządzeniach takich jak: telewizory, laptopy, tablety czy smartfony. 

Jakie elementy posiada strona internetowa?

Optymalizacja

Czas działania strony jest ważny w procesie marketingowym oraz ma wpływ na pozycjonowanie. Nasze strony są w pełni zoptymalizowane pod względem działania. To sprawia, że użytkownik nie musi czekać na jej wczytanie!

Panel Admina

System zarządzania treścią (CMS) pozwala edytować informację na stronie, dodawać nowe zdjęcia czy zmienić kolor sekcji. A to wszystko za sprawą dwóch kliknięć. Każda z naszych stron posiada wbudowany panel admina.

Pozycjonowanie

Wysoka pozycja w internecie jest jednym z kluczowych czynników, który decyduje o sukcesie biznesu. Jesteśmy tego świadomi, dlatego każde z naszych stron pozycjonujemy oraz dodajemy do wyszukiwarki Google.

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej i ile trwa?

 
 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonej strony internetowej a my zrobimy wszystko by ją dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który następnie zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywną (dopasowującą się do każdego urządzenia) stronę internetową. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!