Zosia i Sylwek

Zosia i Sylwek - Strona Ślubna

 

Strona ślubna w ślicznie wyglądającej nowoczesnej stylistyce, wykonana dla Zofii i Sylwka. Strona jest responsywna, posiada możliwość założenia hasła dostępowego dla gości oraz panel admina, za którego pomocą można zarządzać treścią.

 
 
 
 

Do strony ślubnej została dodana galeria zdjęć i filmów, formularz z możliwość rezerwacji piosenki, jedzenia oraz noclegu. Strona została wykonana w oparciu o system CMS WordPress, który gwarantuje niesamowitą wydajność oraz dożywotnie wsparcie.

Na końcowym etapie implementacji strony ślubnej podłączyliśmy domenę pl, certyfikat ssl oraz automatyczne powiadomienia.

Jakie elementy posiada strona internetowa?

Optymalizacja

Czas działania strony jest ważny w procesie marketingowym oraz ma wpływ na pozycjonowanie. Nasze strony są w pełni zoptymalizowane pod względem działania. To sprawia, że użytkownik nie musi czekać na jej wczytanie!

Panel Admina

System zarządzania treścią (CMS) pozwala edytować informację na stronie, dodawać nowe zdjęcia czy zmienić kolor sekcji. A to wszystko za sprawą dwóch kliknięć. Każda z naszych stron posiada wbudowany panel admina.

Pozycjonowanie

Wysoka pozycja w internecie jest jednym z kluczowych czynników, który decyduje o sukcesie biznesu. Jesteśmy tego świadomi, dlatego każde z naszych stron pozycjonujemy oraz dodajemy do wyszukiwarki Google.

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej i ile trwa?

 
 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonej strony internetowej a my zrobimy wszystko by ją dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który następnie zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywną (dopasowującą się do każdego urządzenia) stronę internetową. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!