Zosia i Sylwek - Strona Ślubna

 
 

Strona ślubna w ślicznie wyglądającej nowoczesnej stylistyce, wykonana dla Zofii i Sylwka. Strona jest responsywna, posiada możliwość założenia hasła dostępowego dla gości oraz panel admina, za którego pomocą można zarządzać treścią.

 
 
 

Do strony ślubnej została dodana galeria zdjęć i filmów, formularz z możliwość rezerwacji piosenki, jedzenia oraz noclegu. Strona została wykonana w oparciu o system CMS WordPress, który gwarantuje niesamowitą wydajność oraz dożywotnie wsparcie.

Na końcowym etapie implementacji strony ślubnej podłączyliśmy domenę pl, certyfikat ssl oraz automatyczne powiadomienia.

Jakie elementy posiada strona internetowa?

Panel Admina

 

Strona internetowa posiada wbudowany panel admina, dzięki któremu istnieje możliwość w łatwy sposób wprowadzenia aktualizacji treści na podstronach czy dodania nowych zdjęć.

Pozycjonowanie

 

Strona została zoptymalizowana pod kątem wyszukiwania jej w Google. Dobraliśmy odpowiednie słowa kluczowe, wygenerowaliśmy mapę strony i dodaliśmy stronę do wyszukiwarki.

Zgodna ze standardami RODO

 

Wszystkie nasze strony są przystosowane do ogólnie przyjętych zasad RODO. Nie musisz się więcej już o to martwić. Zrobimy to za Ciebie!  

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej i ile trwa?

 

Skontaktuj się z nami i opisz swoją wymarzoną wizję strony internetowej lub wizytówki internetowej. Wypisz jakie strona ma posiadać zakładki a my na podstawie tych informacji stworzymy indywidualny szablon graficzny.

Cały proces tworzenia strony internetowej nie potrwa dłużej niż 4 dni.

Zamknij Menu