WoodHouse

WoodHouse

 
 

WoodHouse to wielofunkcyjny sklep internetowy przystosowany z myślą o klientach. Został zintegrowany z takimi systemami płatności jak PayPal czy tradycyjne przelewy bankowe. Dzięki modułowi WooCommerce, właściciel ma przejrzysty dostęp do całej historii zakupów. 

 
 
 
 

Sklep internetowy jest całkowicie responsywny (dopasowuje się do każdej szerokości urządzenia z jakiego korzysta użytkownik). Posiada wbudowaną funkcjonalność wystawiania faktur, akceptowania zamówień oraz w łatwy sposób zarządzania stanem produktów.

Jakie elementy posiada sklep internetowy?

System wystawiania faktur

Sklep woodhouse posiada funkcjonalność umożliwiającą sprzedawcy automatyczne wystawianie faktur za pomocą jednego kliknięcia.

Panel Admina

Zarządzanie produktami, zamówieniami, metodami wysyłki czy płatnościami już nie stanowią większego problemu. Wbudowany panel admina umożliwia Ci to w łatwy sposób.

Pozycjonowanie

Wprowadzona optymalizacja sklepu pod względem wyszukiwania (SEO) już od samego początku przyniosła oczekiwane rezultaty!

Jak wygląda proces tworzenia sklepu internetowego i ile trwa?

 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonego sklepu internetowego a my zrobimy wszystko by go dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywny (dopasowującą się do każdego urządzenia) sklep internetowy. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!