WM BestSystem

WM BestSystem

 
 
 

WM BestSystem to sklep internetowy stworzony dla firmy zajmującej się sprzedażą nowych, lakierowanych elementów karoserii samochodowej. Nowoczesny design i wykorzystanie najlepszych technologii jakie wykorzystaliśmy przy implementacji pozwala na bezawaryjne działanie sklepu.

 
 
 
 

Stworzony sklep internetowy jest oparty na niezawodnym systemie CMS WordPress oraz module Wocommerce. Dzięki temu właściciel może w każdej chwili dodawać nowe produkty, zmienić poszczególne ceny czy zweryfikować historię zamówień. 

Sklep e-commerce został dodatkowo zintegrowany z Allegro oraz z automatycznymi systemami płatności. To przekłada się na wygodę zarówno właściciela sklepu oraz kupujących, którzy mogą płacić za swój produkt w możliwe najlepszy dla nich sposób.

Jakie elementy posiada sklep internetowy?

Panel Admina

Edycja treści, dodawanie nowych produktów czy realizacja zamówień jest banalnie prosta! Wszystko za sprawą prostego w obsłudzę panelu admina.

Integracja z systemami płatności

Wiele podpiętych systemów płatności umożliwia klientowi dokonywanie transakcji w jego ulubiony i bezpieczny sposób.

Pozycjonowanie

Wyróżnienie się na tle konkurencji w internecie jest głównym mottem każdego przedsiębiorcy. My to w pełni rozumiemy! Dlatego zoptymalizowaliśmy sklep również pod kątem SEO pozwalając osiągnąć wysokie wyniki na tle wyszukiwania w Google.

Jak wygląda proces tworzenia sklepu internetowego i ile trwa?

 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonego sklepu internetowego a my zrobimy wszystko by go dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywny (dopasowującą się do każdego urządzenia) sklep internetowy. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!