WKitchens

WKitchens

 

WKitchens to projekt strony internetowej wykonany dla jednej z największych firm zajmującej się sprzedażą mebli kuchennych na terenie UK. Do stworzenia strony wykorzystaliśmy najnowsze technologie dostępne na rynku. 

 
 
 
 

Do stworzenia strony internetowej posłużyliśmy się indywidualnym szablonem graficznym wykonanym przez naszego grafika. WKitchens to strona posiadająca niesamowitą szybkość działania. Jest zoptymalizowana pod każdą możliwą przeglądarką oraz posiada panel administratora (CMS). Responsywność, którą wprowadziliśmy pozwala wyświetlać się stronie na urządzeniach typu: Telewizory, Tablety, Laptopy czy Smartfony. 

Jakie elementy posiada strona internetowa?

Optymalizacja

Błyskawiczne otwieranie się strony głównej WKitchens oraz jej zakładek sprawia, że użytkownik może w szybki sposób odnaleźć interesującą go informację.

Panel Admina

Niezawodny i intuicyjny panel admina pozwala wprowadzić dowolną zmianę na stronie w mniej niż 1 minutę. Możliwości panelu są nieograniczone!

Pozycjonowanie

Wyróżnienie się na tle konkurencji w internecie jest głównym mottem każdego przedsiębiorcy. My to w pełni rozumiemy! Dlatego zoptymalizowaliśmy stronę również pod kątem SEO pozwalając jej osiągnąć wysokie wyniki na tle wyszukiwania w Google.

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej i ile trwa?

 
 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonej strony internetowej a my zrobimy wszystko by ją dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który następnie zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywną (dopasowującą się do każdego urządzenia) stronę internetową. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!