TNKOnline

TNKOnline

 
 

TNKOnline to sklep internetowy wykonany dla firmy zajmującej się sprzedażą zabawek zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Realizację projektu wykonaliśmy w oparciu o technologię WordPress / Woocommerce. Sklep ma wbudowaną integrację z różnymi hurtowniami oraz obsługę automatycznych płatności.

 
 
 
 

W skład sklepu wchodzi również pozycjonowanie w ramach którego dobraliśmy odpowiednie meta tytuły i meta opisy, słowa kluczowe, wygenerowaliśmy mapę strony, zainstalowaliśmy certyfikat ssl i dodaliśmy sklep do wyszukiwarki google. 

Pamiętaliśmy także o takich elementach jak formularz kontaktowy, funkcja call to action oraz sporządzeniu instrukcji do panelu administratora.

Jakie elementy posiada sklep internetowy?

Łatwe zarządzanie produktami

Za pomocą prostego w obsłudze panelu admina, jest możliwość zarządzania całą listą dodanych produktów, historią zamówień oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z klientem.

Integracja z systemami płatności

Sklep został zintegrowany z różnymi systemami płatności takimi jak: Przelewy24, PayPal, Blik oraz Visa. To umożliwia błyskawiczne opłacenie zamówienia przez klienta i natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Pozycjonowanie

Już od samego startu, sklep jest widoczny w wyszukiwarce Google oraz przystosowany do odpowiednich klientów docelowych. To sprawia, że od pierwszych chwil będą pojawiać się nowe zamówienia.

Jak wygląda proces tworzenia sklepu internetowego i ile trwa?

 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonego sklepu internetowego a my zrobimy wszystko by go dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywny (dopasowującą się do każdego urządzenia) sklep internetowy. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!