Three Quarks

Three Quarks

 

Three Quarks to nowoczesny sklep internetowy, który został stworzony w oparciu o indywidualny szablon graficzny. Jest responsywny, zoptymalizowany pod względem działania oraz pod względem wyszukiwania (SEO). 

 
 

Wykorzystane najnowsze technologie takie jak HTML5, CSS3, JavaScript, czy system CMS WordPress pozwalają na wieczne funkcjonowanie sklepu oraz jego późniejszą rozbudowę o nowe funkcjonalności. Niezawodny panel admina gwarantuję ekspresową obsługę zamówień, edycję treści oraz produktów znajdujących się w bazie.

Jakie elementy posiada sklep internetowy?

Integracja z systemami płatności

Wiele podpiętych systemów płatności umożliwia klientowi dokonywanie transakcji w jego ulubiony i bezpieczny sposób.

Panel Admina

Edycja treści, dodawanie nowych produktów czy realizacja zamówień jest banalnie prosta! Wszystko za sprawą prostego w obsłudzę panelu admina.

Pozycjonowanie

Wyróżnienie się na tle konkurencji w internecie jest głównym mottem każdego przedsiębiorcy. My to w pełni rozumiemy! Dlatego zoptymalizowaliśmy sklep również pod kątem SEO pozwalając osiągnąć wysokie wyniki na tle wyszukiwania w Google.

Jak wygląda proces tworzenia sklepu internetowego i ile trwa?

 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonego sklepu internetowego a my zrobimy wszystko by go dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywny (dopasowującą się do każdego urządzenia) sklep internetowy. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!