Tanie Torebki

Do wykonania wizytówki internetowej wykorzystaliśmy tylko najnowsze i najwydajniejsze technologie takie jak HTML, CSS, JavaScript oraz system CMS WordPress. To sprawia, że strona jest bezpieczna i działa błyskawicznie!

Integracja wizytówki z formularzem kontaktowym oraz stroną na facebook’u pozwala na jeszcze szybszy kontakt klienta ze sprzedającym. Z poziomu prostego w obsłudze panelu admina, administrator strony ma możliwość dodać/edytować treści oraz aktualizować galerię zdjęć.

Jakie elementy posiada wizytówka internetowa?

Obsługa wielu języków

Strona jest skierowana na rynek europejski dlatego posiada obsługę wielu języków. Każdy klient ma możliwość wybrania swojego ojczystego języka na stronie.

Panel Admina

Dzięki systemowi CMS WordPress, administrator strony ma możliwość w łatwy sposób zarządzać treścią na stronie.

Pozycjonowanie

Przeprowadzony zabieg optymalizacji strony pod względem wyszukiwania (SEO), dobranie odpowiednich słów kluczowych i stworzenie treści pozwolił firmie zdobyć nowe grono klientów.

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej i ile trwa?

Skontaktuj się z nami i opisz swoją wymarzoną wizję strony internetowej lub wizytówki internetowej. Wypisz jakie strona ma posiadać zakładki a my na podstawie tych informacji stworzymy indywidualny szablon graficzny.

Cały proces tworzenia strony internetowej nie potrwa dłużej niż 4 dni.

Zamknij Menu