Tanie Torebki

Tanie Torebki

 
 

Do wykonania wizytówki internetowej wykorzystaliśmy tylko najnowsze i najwydajniejsze technologie takie jak HTML, CSS, JavaScript oraz system CMS WordPress. To sprawia, że strona jest bezpieczna i działa błyskawicznie! 

 
 
 
 

Integracja wizytówki z formularzem kontaktowym oraz stroną na facebook’u pozwala na jeszcze szybszy kontakt klienta ze sprzedającym. Z poziomu prostego w obsłudze panelu admina, administrator strony ma możliwość dodać/edytować treści oraz aktualizować galerię zdjęć.

Jakie elementy posiada strona internetowa?

Obsługa wielu języków

Strona jest skierowana na rynek europejski dlatego posiada obsługę wielu języków. Każdy klient ma możliwość wybrania swojego ojczystego języka na stronie.

Panel Admina

Dzięki systemowi CMS WordPress, administrator strony ma możliwość w łatwy sposób zarządzać treścią na stronie.

Pozycjonowanie

Przeprowadzony zabieg optymalizacji strony pod względem wyszukiwania (SEO), dobranie odpowiednich słów kluczowych i stworzenie treści pozwolił firmie zdobyć nowe grono klientów.

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej i ile trwa?

 
 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonej strony internetowej a my zrobimy wszystko by ją dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który następnie zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywną (dopasowującą się do każdego urządzenia) stronę internetową. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!