Szyldy Reklamowe

Szyldy Reklamowe

 
 

Mieliśmy okazję współpracować z firmą zajmującą się produkcją wielkoformatowych banerów reklamowych na terenie Wrocławia. W tym celu wykonaliśmy rozbudowaną stronę internetową spełniającą wszystkie oczekiwania klienta. 

 
 
 
 

W pierwszym etapie tworzenia strony www wykonaliśmy indywidualny projekt graficzny, który okazał się strzałem w dziesiątkę! Zaczęliśmy proces implementacji strony w oparciu o najnowsze technologie takie jak: HTML5, CSS, JavaScript oraz system CMS WordPress.

W rezultacie powstała responsywna strona z mocnym naciskiem na pozycjonowanie organiczne.

Jakie elementy posiada strona internetowa?

Nowoczesna galeria

Stworzona strona internetowa została wzbogacona o nowoczesną galerię zdjęć, przedstawiającą wszystkie projekty firmy SzyldyReklamowe.

Panel Admina

Łatwość edycji treści, dodawania zdjęć do galerii czy przebudowy strony jest możliwa dzięki intuicyjnemu panelowi admina.

Pozycjonowanie

Szeroki zakres optymalizacji strony pod względem wyszukiwania (SEO) jaki wykonaliśmy już od pierwszych chwil pozwolił na zdobycie wielu nowych klientów.

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej i ile trwa?

 
 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonej strony internetowej a my zrobimy wszystko by ją dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który następnie zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywną (dopasowującą się do każdego urządzenia) stronę internetową. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!