SzyldyReklamowe

Mieliśmy okazję współpracować z firmą zajmującą się produkcją wielkoformatowych banerów reklamowych na terenie Wrocławia. W tym celu wykonaliśmy rozbudowaną stronę internetową spełniającą wszystkie oczekiwania klienta.

W pierwszym etapie tworzenia strony www wykonaliśmy indywidualny projekt graficzny, który okazał się strzałem w dziesiątkę! Zaczęliśmy proces implementacji strony w oparciu o najnowsze technologie takie jak: HTML5, CSS, JavaScript oraz system CMS WordPress.

W rezultacie powstała responsywna strona z mocnym naciskiem na pozycjonowanie organiczne.

Jakie elementy posiada strona internetowa?

Nowoczesna galeria

Stworzona strona internetowa została wzbogacona o nowoczesną galerię zdjęć, przedstawiającą wszystkie projekty firmy SzyldyReklamowe.

Panel Admina

Łatwość edycji treści, dodawania zdjęć do galerii czy przebudowy strony jest możliwa dzięki intuicyjnemu panelowi admina.

Pozycjonowanie

Szeroki zakres optymalizacji strony pod względem wyszukiwania (SEO) jaki wykonaliśmy już od pierwszych chwil pozwolił na zdobycie wielu nowych klientów.

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej?

Skontaktuj się z nami i opisz swoją wymarzoną wizję strony internetowej lub wizytówki internetowej. Wypisz jakie strona ma posiadać zakładki a my na podstawie tych informacji stworzymy indywidualny szablon graficzny.

Cały proces tworzenia strony internetowej nie potrwa dłużej niż 4 dni.

Zamknij Menu