SolarTechnica

SolarTechnica

 

Rozbudowana strona internetowa stworzona dla firmy SolarTechnica. Strona www została stworzona w oparciu o indywidualny projekt graficzny, posiada integrację z social mediami. Dzięki implementacji formularza kontaktowego klient ma możliwość bezpośredniego kontaktu ze sprzedającym bez wychodzenia ze strony!

 
 
 
 

Do stworzenia strony internetowej wykorzystaliśmy najpopularniejszy system CMS WordPress, który jest stale wspierany i ulepszany. Dodatkowo umożliwia on klientowi łatwą edycję treści na każdej z dostępnych podstron.

W końcowym etapie implementacji strony wprowadziliśmy optymalizację pod względem szybkości działania oraz SEO (pozycjonowanie). Dodaliśmy witrynę do wyszukiwarki google oraz przeprowadziliśmy testy bezpieczeństwa.

Jakie elementy posiada strona internetowa?

Dodatki

Formularz kontaktowy, integracja z facebookiem i instagramem, panel ze statystykami to wszystko posiada nowa strona internetowa SolarTechnica. Dzięki temu klient może od razu uzyskać informacje o swoim ulubionym produkcie i szybciej dokonać zakupu.

Panel Admina

Dostępny na stronie internetowej panel admin, umożliwia łatwą edycję treści, dodawanie zdjęć a nawet zmianę kolorystyki poszczególnych sekcji. Przekonaj się jak łatwo możesz zarządzać stroną!

Optymalizacja SEO

Każda stworzona przez nas strona www jest dodatkowo zoptymalizowana pod względem wyszukiwania (SEO). Wprowadzamy odpowiednie słowa kluczowe, generujemy mapę strony oraz dodajemy ją do wyszukiwarki Google.

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej i ile trwa?

 
 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonej strony internetowej a my zrobimy wszystko by ją dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który następnie zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywną (dopasowującą się do każdego urządzenia) stronę internetową. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!