Simon Tours

Simon Tours

 
 
 
 

Mieliśmy przyjemność zaprojektować oraz wdrożyć rozbudowaną stronę internetową dla biura turystycznego z Hiszpanii. Strona posiada integrację z systemem płatności MyPos. Dodatkowo posiada dwie wersje językowe oraz jest w pełni responsywna. Dzięki automatycznemu pobieraniu opinii z Google oraz Trip Advisor, klienci mogą zobaczyć najnowsze opinię.

 
 
 
 
 

Projekt nowej strony internetowej Simon Tours został oparty na systemie CMS WordPress oraz module Woocommerce. Całość została zoptymalizowana i strona jest w pełni przystosowana do urządzeń mobilnych (RWD). Zachowaliśmy dotychczasowe linki oraz zadbaliśmy o pozycjonowanie. 

Jakie elementy posiada sklep internetowy?

Łatwe zarządzanie produktami

Za pomocą prostego w obsłudze panelu admina, jest możliwość zarządzania całą listą dodanych produktów, historią zamówień oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z klientem.

Integracja z systemami płatności

Sklep został zintegrowany z różnymi systemami płatności takimi jak: Przelewy24, PayPal, Blik oraz Visa. To umożliwia błyskawiczne opłacenie zamówienia przez klienta i natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Pozycjonowanie

Już od samego startu, sklep jest widoczny w wyszukiwarce Google oraz przystosowany do odpowiednich klientów docelowych. To sprawia, że od pierwszych chwil będą pojawiać się nowe zamówienia.

Jak wygląda proces tworzenia sklepu internetowego i ile trwa?

 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonego sklepu internetowego a my zrobimy wszystko by go dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywny (dopasowującą się do każdego urządzenia) sklep internetowy. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!