Psycholog Galik

Psycholog Galik

 

Do stworzenia strony internetowej Psycholog Galik wykorzystaliśmy najnowsze technologie takie jak: HTML5, CSS3, JavaScript oraz WordPress. Dzięki zaawansowanej optymalizacji strony osiągnęliśmy ponad 90 punktów na PageSpeed Insights!

 
 
 
 

W ramach współpracy przygotowaliśmy indywidualny projekt graficzny strony, w którym został uwzględniliśmy każdy aspekt istotny dla klienta. Kolejnym etapem była implementacja strony z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz wprowadzenie responsywności. Na końcu wprowadziliśmy zaawansowane pozycjonowanie SEO.

Jakie elementy posiada strona internetowa?

System CMS WordPress

Dzięki wykorzystaniu najpopularniejszego systemu CMS jakim jest wordpress, strona stała się w pełni zarządzana przez klienta z poziomu prostego w obsłudze panelu admina.

Responsywność

Stworzona strona internetowa jest przystosowana do wszystkich możliwych urządzeń z jakich może korzystać użytkownik. To sprawia, że niezależnie z jakiego urządzenia korzystasz (laptop, tablet, telefon) to i tak strona wygląda rewelacyjnie!

Pozycjonowanie

Optymalizacja strony pod względem wyszukiwania (SEO) pozwoliła znaleźć się witrynie wysoko w rankingu Google. W rezultacie przełożyło się to na wysokie wyświetlenia strony duży współczynnik konwersji.

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej i ile trwa?

 
 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonej strony internetowej a my zrobimy wszystko by ją dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który następnie zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywną (dopasowującą się do każdego urządzenia) stronę internetową. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!