Przedszkole Frajda

Przedszkole Frajda

 
 
 
 

Realizacja rozbudowanej strony internetowej dla przedszkola w Świdnicy „Frajda”. Strona została wyposażona w zakładki, oraz system pozwalający na łatwą edycję treści, zdjęć oraz poszczególnych elementów na podstronach. 

 
 
 
 
 

Do implementacji strony wykorzystaliśmy system CMS WordPress, który jest jednym z najpopularniejszych systemów do zarzadzania treścią. Dodatkowo strona została zoptymalizowana pod kątem wyszukiwania oraz pozycjonowania. W końcowym etapie wygenerowaliśmy mapę strony oraz dodaliśmy stronę do wyszukiwarki Google. 

Jakie elementy posiada strona internetowa?

Optymalizacja

Czas działania strony jest ważny w procesie marketingowym oraz ma wpływ na pozycjonowanie. Nasze strony są w pełni zoptymalizowane pod względem działania. To sprawia, że użytkownik nie musi czekać na jej wczytanie!

Panel Admina

System zarządzania treścią (CMS) pozwala edytować informację na stronie, dodawać nowe zdjęcia czy zmienić kolor sekcji. A to wszystko za sprawą dwóch kliknięć. Każda z naszych stron posiada wbudowany panel admina.

Pozycjonowanie

Wysoka pozycja w internecie jest jednym z kluczowych czynników, który decyduje o sukcesie biznesu. Jesteśmy tego świadomi, dlatego każde z naszych stron pozycjonujemy oraz dodajemy do wyszukiwarki Google.

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej i ile trwa?

 
 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonej strony internetowej a my zrobimy wszystko by ją dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który następnie zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywną (dopasowującą się do każdego urządzenia) stronę internetową. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!