Piaseczni

 

Mieliśmy okazję współpracować z agencją ubezpieczeniową Piaseczni. W rezultacie tych działań powstała rozbudowana strona internetowa zgodna ze specyfikacją dostarczoną przez klienta i stworzona w oparciu o najnowsze technologię. Strona jest responsywna i zoptymalizowana pod względem wyszukiwania (SEO).

 
 

Przed stworzeniem strony internetowej przygotowaliśmy indywidualny projekt graficzny. Po jego wdrożeniu zadbaliśmy o takie elementy jak:

  • responsywność – dzięki temu strona dostosowuje się do wszystkich urządzeń takich jak: smartfony, tablety czy laptopy.
  • optymalizacja strony pod względem szybkości działania 
  • optymalizacja strony pod względem wyszukiwania (SEO)

Na sam koniec stworzona strona www została uruchomiona, przetestowana oraz podłączona do oficjalnej domeny.

Jakie elementy posiada strona internetowa?

Panel Admina

 

Strona internetowa posiada wbudowany panel admina, dzięki któremu istnieje możliwość w łatwy sposób wprowadzenia aktualizacji treści na podstronach czy dodania nowych zdjęć.

Pozycjonowanie

 

Strona została zoptymalizowana pod kątem wyszukiwania jej w Google. Dobraliśmy odpowiednie słowa kluczowe, wygenerowaliśmy mapę strony i dodaliśmy stronę do wyszukiwarki.

Zgodna ze standardami RODO

 

Wszystkie nasze strony są przystosowane do ogólnie przyjętych zasad RODO. Nie musisz się więcej już o to martwić. Zrobimy to za Ciebie!  

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej i ile trwa?

 

Skontaktuj się z nami i opisz swoją wymarzoną wizję strony internetowej lub wizytówki internetowej. Wypisz jakie strona ma posiadać zakładki a my na podstawie tych informacji stworzymy indywidualny szablon graficzny.

Cały proces tworzenia strony internetowej nie potrwa dłużej niż 4 dni.

Zamknij Menu