Piaseczni

Piaseczni

Mieliśmy okazję współpracować z agencją ubezpieczeniową Piaseczni. W rezultacie tych działań powstała rozbudowana strona internetowa zgodna ze specyfikacją dostarczoną przez klienta i stworzona w oparciu o najnowsze technologię. Strona jest responsywna i zoptymalizowana pod względem wyszukiwania (SEO).
 
 
 
 

Przed stworzeniem strony internetowej przygotowaliśmy indywidualny projekt graficzny. Po jego wdrożeniu zadbaliśmy o takie elementy jak:

  • responsywność – dzięki temu strona dostosowuje się do wszystkich urządzeń takich jak: smartfony, tablety czy laptopy.
  • optymalizacja strony pod względem szybkości działania 
  • optymalizacja strony pod względem wyszukiwania (SEO)

Na sam koniec stworzona strona www została uruchomiona, przetestowana oraz podłączona do oficjalnej domeny.

Jakie elementy posiada strona internetowa?

Pozycjonowanie

Strona została zoptymalizowana pod kątem wyszukiwania jej w Google. Dobraliśmy odpowiednie słowa kluczowe, wygenerowaliśmy mapę strony i dodaliśmy stronę do wyszukiwarki.

Panel Admina

Strona internetowa posiada wbudowany panel admina, dzięki któremu istnieje możliwość w łatwy sposób wprowadzenia aktualizacji treści na podstronach czy dodania nowych zdjęć.

Zgodna z standardami RODO

Wszystkie nasze strony są przystosowane do ogólnie przyjętych zasad RODO. Nie musisz się więcej już o to martwić. Zrobimy to za Ciebie!

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej i ile trwa?

 
 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonej strony internetowej a my zrobimy wszystko by ją dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który następnie zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywną (dopasowującą się do każdego urządzenia) stronę internetową. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!