Monika Fotografia

Monika Fotografia

 

Rozbudowana strona internetowa z systemem blogowym, integracją z instagramem i facebookiem. Nowoczesna oprawa graficzna strony idealnie komponuje się z profesjonalnymi zdjęciami z sesji, które można dodawać w prosty i szybki sposób z poziomu panelu admina. 

 
 
 
 

Strona jest responsywna, posiada moduł newslettera i wiele animowanych elementów, które tworzą ciekawą aurę. Zadbaliśmy również o to aby każdy formularz posiadał recaptche. Dzięki temu strona jest zabezpieczona przed robotami spamującymi. 

System CMS WordPress gwarantuje ciągłe dostarczanie najnowszych aktualizacji, które poprawiają wydajność strony oraz czuwają nad jej bezpieczeństwem. 

Jakie elementy posiada strona internetowa?

Optymalizacja

Czas działania strony jest ważny w procesie marketingowym oraz ma wpływ na pozycjonowanie. Nasze strony są w pełni zoptymalizowane pod względem działania. To sprawia, że użytkownik nie musi czekać na jej wczytanie!

Panel Admina

System zarządzania treścią (CMS) pozwala edytować informację na stronie, dodawać nowe zdjęcia czy zmienić kolor sekcji. A to wszystko za sprawą dwóch kliknięć. Każda z naszych stron posiada wbudowany panel admina.

Pozycjonowanie

Wysoka pozycja w internecie jest jednym z kluczowych czynników, który decyduje o sukcesie biznesu. Jesteśmy tego świadomi, dlatego każde z naszych stron pozycjonujemy oraz dodajemy do wyszukiwarki Google.

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej i ile trwa?

 
 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonej strony internetowej a my zrobimy wszystko by ją dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który następnie zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywną (dopasowującą się do każdego urządzenia) stronę internetową. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!