Monika Fotografia

 
 
 

Rozbudowana strona internetowa z systemem blogowym, integracją z instagramem i facebookiem. Nowoczesna oprawa graficzna strony idealnie komponuje się z profesjonalnymi zdjęciami z sesji, które można dodawać w prosty i szybki sposób z poziomu panelu admina. 

 
 
 

Strona jest responsywna, posiada moduł newslettera i wiele animowanych elementów, które tworzą ciekawą aurę. Zadbaliśmy również o to aby każdy formularz posiadał recaptche. Dzięki temu strona jest zabezpieczona przed robotami spamującymi. 

System CMS WordPress gwarantuje ciągłe dostarczanie najnowszych aktualizacji, które poprawiają wydajność strony oraz czuwają nad jej bezpieczeństwem. 

Jakie elementy posiada strona internetowa?

Panel Admina

 

Strona internetowa posiada wbudowany panel admina, dzięki któremu istnieje możliwość w łatwy sposób wprowadzenia aktualizacji treści na podstronach czy dodania nowych zdjęć.

Pozycjonowanie

 

Strona została zoptymalizowana pod kątem wyszukiwania jej w Google. Dobraliśmy odpowiednie słowa kluczowe, wygenerowaliśmy mapę strony i dodaliśmy stronę do wyszukiwarki.

Zgodna ze standardami RODO

 

Wszystkie nasze strony są przystosowane do ogólnie przyjętych zasad RODO. Nie musisz się więcej już o to martwić. Zrobimy to za Ciebie!  

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej i ile trwa?

 

Skontaktuj się z nami i opisz swoją wymarzoną wizję strony internetowej lub wizytówki internetowej. Wypisz jakie strona ma posiadać zakładki a my na podstawie tych informacji stworzymy indywidualny szablon graficzny.

Cały proces tworzenia strony internetowej nie potrwa dłużej niż 4 dni.

Zamknij Menu