Mieszkam Po Mojemu

Sklep Internetowy - MieszkamPoMojemu

Nowoczesny i bezpieczny sklep internetowy stworzony dla firmy Mieszkam Po Mojemu. Sklep online został tak opracowany, że jest w stanie obsłużyć na 50 000 użytkowników w tym samym czasi!

 
 
 
 

Do stworzenia sklepu e-commerce MieszkamPoMojemu wykorzystaliśmy najnowsze technologie takie jak: WordPress, PHP, Woocommerce oraz JavaScript. Niezawodna integracja z różnymi systemami płatności PayPal, DotPay czy Blik pozwala klientowi na płatność za produkty praktycznie w każdy sposób.  

Po ukończeniu projektu nasi programiści podłączyli domenę pl oraz zainstalowali certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Cały sklep został dodany do wyszukiwarki Google oraz wypozycjonowany.

Jakie elementy posiada sklep internetowy?

Integracja z systemami płatności

Integracja z system płatności takim jak PayPal, DotPay, Przelewy24, Blik pozwala klientowi na opłacenie zamówienia w bardzo szybki i bezpieczny sposób.

Panel Admina

Realizacja zamówień, dodawanie nowych produktów oraz dokonywanie zmian na stronach jest banalnie proste. Sklep internetowy posiada panel admina, w którym każda zmiana odbywa się za pomocą dwóch kliknięć.

Pozycjonowanie

Każdy z naszych sklepów internetowych jest dodatkowo pozycjonowany oraz dodawany do wyszukiwarki google. Dzięki temu dotrzesz do nowych klientów i już na starcie staniesz się potęgą!

Jak wygląda proces tworzenia sklepu internetowego i ile trwa?

 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonego sklepu internetowego a my zrobimy wszystko by go dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywny (dopasowującą się do każdego urządzenia) sklep internetowy. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!