Sklep Internetowy - MieszkamPoMojemu

Nowoczesny i bezpieczny sklep internetowy stworzony dla firmy Mieszkam Po Mojemu. Sklep online został tak opracowany, że jest w stanie obsłużyć na 50 000 użytkowników w tym samym czasi!

Do stworzenia sklepu e-commerce MieszkamPoMojemu wykorzystaliśmy najnowsze technologie takie jak: WordPress, PHP, Woocommerce oraz JavaScript. Niezawodna integracja z różnymi systemami płatności PayPal, DotPay czy Blik pozwala klientowi na płatność za produkty praktycznie w każdy sposób.  

Po ukończeniu projektu nasi programiści podłączyli domenę pl oraz zainstalowali certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Cały sklep został dodany do wyszukiwarki Google oraz wypozycjonowany.

Jakie elementy posiada sklep internetowy?

Panel Admina

Realizacja zamówień, dodawanie nowych produktów oraz dokonywanie zmian na stronach jest banalnie proste. Sklep internetowy posiada panel admina, w którym każda zmiana odbywa się za pomocą dwóch kliknięć.

Integracja z systemami płatności

Integracja z system płatności takim jak PayPal, DotPay, Przelewy24, Blik pozwala klientowi na opłacenie zamówienia w bardzo szybki i bezpieczny sposób. 

Pozycjonowanie

Każdy z naszych sklepów internetowych jest dodatkowo pozycjonowany oraz dodawany do wyszukiwarki google. Dzięki temu dotrzesz do nowych klientów i już na starcie staniesz się potęgą!

Jak wygląda proces tworzenia sklepu internetowego i ile trwa?

Napisz do nas już teraz! Przedstaw nam swoją wymarzoną wizję sklepu internetowego a my dla Ciebie go stworzymy. Przygotujemy indywidualny projekt graficzny, obmyślimy strategię i zaimplementujemy unikalny sklep internetowy, który już na starcie przyciągnie wielu nowych klientów. 

Proste? No pewnie! Taki proces nie zajmie więcej niż 7 dni. Kliknij na przycisk “Zapytaj nas” i daj nam znać.

Zamknij Menu