MHomes

MHomes

 
 

Kolejna strona internetowa tym razem przygotowana dla firmy specjalizującej się w instalacjach z dziedziny automatyki oraz budowy domów. Wykonanie strony odbyło się zgodnie z wytycznymi klientami a cały proces był nadzorowany na każdym etapie przez nas zespół. W rezultacie możemy pochwalić się gotowym wdrożonym projektem strony internetowej. 

 
 
 
 

Stworzona strona internetowa jest stroną typu Multi Page. To oznacza, że posiada wiele zakładek, które ułatwiają klientowi poruszanie się po stronie ale też przyczynia się to na lepszą pozycję w wyszukiwarce google (SEO). 

Dodatkowe elementy jakie posiada strona internetowa to formularz kontaktowy. Dzięki niemu klient ma możliwość od razu wysłania do nas zapytania bez konieczności wychodzenia ze strony. Zaimplementowana integracja z mediami społecznościowymi przyczynia się do stałego korzystania z naszych usług jakie oferujemy.  

Technologie jakie zostały wykorzystane do stworzenia strony www to: HTML, CSS, JavaScript, PHP oraz WordPress. System CMS WordPress jest nie tylko najpopularniejszy wśród wszystkich systemów wykorzystywanych do budowy strony internetowych ale pozwala na szybką edycję treści.

Jakie elementy posiada strona internetowa?

Formularz kontaktowy

Przyczynia się do zwiększonej ilości konwersji oraz szybkiego i bezpośredniego kontaktu z klientem. Te elementy zdecydowanie polepszą naszą sprzedaż.

Panel Admina

Wbudowany panel admina pozwala na łatwą edycję treści, dodawanie nowych zdjęć do galerii czy nawet tworzenie nowych podstron. Do każdej stworzonej strony dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi.

Integracja z Facebookiem

Pozwala na jeszcze łatwiejsze dotarcie do potencjalnego klienta, który może bez wychodzenia ze strony polubić nasz fanpage oraz zaobserwować profil na instagramie.

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej i ile trwa?

 
 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonej strony internetowej a my zrobimy wszystko by ją dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który następnie zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywną (dopasowującą się do każdego urządzenia) stronę internetową. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!