Mega Rabat

 
 

Rozbudowana aplikacja internetowa, zaimplementowano na systemie CMS WordPress. Posiada wiele dedykowanych rozwiązań. Jedynymi z nich są:

  • Możliwość dodawania kuponów
  • Możliwość dodawania sklepów
  • Automatyczne usuwanie starych kuponów
  • Zaawansowane pozycjonowanie 
  • Osobne API pod natywną aplikację mobilną  

To tylko nieliczne z dostępnych funkcjonalności jakie mieliśmy okazję wdrożyć do aplikacji. 

 
 

Ponadto aplikacja internetowa jest w pełni przystosowana do urządzeń mobilnych, tabletów czy laptopów (responsywność). Jest skalowalna i codziennie dbamy o jej bezpieczeństwo. 

Do implementacji wykorzystaliśmy takie technologie jak: HTML, CSS, JavaScript, PHP, WordPress. W końcowym etapie dodaliśmy aplikację do wyszukiwarki Google i ustawiliśmy automatyczne generowanie mapy strony. 

Jakie elementy posiada aplikacja internetowa?

Dedykowane rozwiązania

 

Aplikacja została wzbogacona o dedykowane rozwiązania takie jak możliwość dodawania kuponów, sklepów oraz automatyczne usuwanie starych kuponów.

Panel Admina

 

Łatwość edycji treści oraz zmiana poszczególnych zdjęć jest możliwa za pomocą prostego w obsłudze panelu admina.

Pozycjonowanie

 

W końcowym etapie implementacji aplikacji dodaliśmy ją do wyszukiwarki google, dobraliśmy odpowiednie słowa kluczowe oraz nasz copywriter przygotował odpowiednie treści.

Jak wygląda proces tworzenia sklepu internetowego i ile trwa?

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonego sklepu internetowego a my zrobimy wszystko by go dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywny (dopasowującą się do każdego urządzenia) sklep internetowy. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!

Zamknij Menu