Mądra Szkoła

Mądra Szkoła

 

Witryna została wykonana dla szkoły języka angielskiego – Mądra Szkoła. Posiada panel admina do zarządzania treścią. Aby zobaczyć podgląd na żywo, kliknij w przycisk znajdujący się poniżej.

 
 
 
 

Projekt strony internetowej został zrealizowany w oparciu o indywidualny szablon graficzny stworzony przez nas zespół. Strona Mądra Szkoła jest przystosowana do każdego urządzenia takiego jak: telefony komórkowe, laptopy, telewizory i tablety. Za pomocą łatwego w obsłudze i intuicyjnego panelu admina jesteśmy w stanie zmienić każdą treść, zdjęcie, element a nawet kolorystykę sekcji, która znajduje się na stronie.

Jakie elementy posiada strona internetowa?

Optymalizacja

Szybkość działania strony internetowej jest bardzo ważna, ponieważ nikt nie lubi długo czekać. Każda strona internetowa jest przez nas optymalizowana.

Panel Admina

Strona internetowa posiada prosty w obsłudze panel admina za pomocą którego możemy edytować każdy element na stronie.

Pozycjonowanie

Stworzone przez nas strony są dodane do wyszukiwarki google oraz wypozycjonowane.

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej i ile trwa?

 
 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonej strony internetowej a my zrobimy wszystko by ją dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który następnie zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywną (dopasowującą się do każdego urządzenia) stronę internetową. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!