KupieAuto24

 
 

Mieliśmy okazję stworzyć responsywną, rozbudowaną stronę internetowa dla komisu samochodowego w Elblągu. Strona została już od samego początku projektowana z myślą o tym aby w przyszłości zapewnić wysoką pozycję w wyszukiwarce. Do stworzenia witryny wykorzystaliśmy niezawodny system CMS WordPress.

 
 

W końcowym etapie implementacji strony dodaliśmy integrację z Facebookiem. Klienci mogą nie tylko kontaktować się przy pomocy formularza kontaktowego ale również za pomocą messengera. I to bez wychodzenia ze strony!

Panel admina pozwala na wprowadzenie nowej treści, dodanie zdjęć do galerii oraz umożliwia zmianę koloru poszczególnym sekcjom. Stworzona strona internetowa została dodana do wyszukiwarki google i zoptymalizowana pod kątem wyszukiwania. 

Jakie elementy posiada strona internetowa?

Panel Admina​

 
 
 

Strona internetowa posiada wbudowany panel admina, dzięki któremu istnieje możliwość w łatwy sposób wprowadzenia aktualizacji treści na podstronach czy dodania nowych zdjęć.

Pozycjonowanie

 
 
 

Strona została zoptymalizowana pod kątem wyszukiwania jej w Google. Dobraliśmy odpowiednie słowa kluczowe, wygenerowaliśmy mapę strony i dodaliśmy stronę do wyszukiwarki.

Zgodna ze standardami RODO

 
 
 

Wszystkie nasze strony są przystosowane do ogólnie przyjętych zasad RODO. Nie musisz się więcej już o to martwić. Zrobimy to za Ciebie!  

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej i ile trwa?

 
 
 

Skontaktuj się z nami i opisz swoją wymarzoną wizję strony internetowej lub wizytówki internetowej. Wypisz jakie strona ma posiadać zakładki a my na podstawie tych informacji stworzymy indywidualny szablon graficzny.

Cały proces tworzenia strony internetowej nie potrwa dłużej niż 4 dni.

Zamknij Menu