KupieAuto24

KupieAuto24

 

Mieliśmy okazję stworzyć responsywną, rozbudowaną stronę internetowa dla komisu samochodowego w Elblągu. Strona została już od samego początku projektowana z myślą o tym aby w przyszłości zapewnić wysoką pozycję w wyszukiwarce. Do stworzenia witryny wykorzystaliśmy niezawodny system CMS WordPress. 

 
 
 
 

W końcowym etapie implementacji strony dodaliśmy integrację z Facebookiem. Klienci mogą nie tylko kontaktować się przy pomocy formularza kontaktowego ale również za pomocą messengera. I to bez wychodzenia ze strony!

Panel admina pozwala na wprowadzenie nowej treści, dodanie zdjęć do galerii oraz umożliwia zmianę koloru poszczególnym sekcjom. Stworzona strona internetowa została dodana do wyszukiwarki google i zoptymalizowana pod kątem wyszukiwania. 

Jakie elementy posiada strona internetowa?

Optymalizacja

Czas działania strony jest ważny w procesie marketingowym oraz ma wpływ na pozycjonowanie. Nasze strony są w pełni zoptymalizowane pod względem działania. To sprawia, że użytkownik nie musi czekać na jej wczytanie!

Panel Admina

System zarządzania treścią (CMS) pozwala edytować informację na stronie, dodawać nowe zdjęcia czy zmienić kolor sekcji. A to wszystko za sprawą dwóch kliknięć. Każda z naszych stron posiada wbudowany panel admina.

Pozycjonowanie

Wysoka pozycja w internecie jest jednym z kluczowych czynników, który decyduje o sukcesie biznesu. Jesteśmy tego świadomi, dlatego każde z naszych stron pozycjonujemy oraz dodajemy do wyszukiwarki Google.

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej i ile trwa?

 
 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonej strony internetowej a my zrobimy wszystko by ją dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który następnie zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywną (dopasowującą się do każdego urządzenia) stronę internetową. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!