IPTVECO

IPTVECO

 
 

Sklep internetowy iptveco stworzony dla firmy oferującej produkty związane z telewizją internetową. Od samego początku w procesie tworzenia sklepu naszym priorytetem było zabezpieczenie i przystosowanie go dla odpowiedniej grupy odbiorców. 

 
 
 

Do stworzenia sklepu e-commerce wykorzystaliśmy najlepsze rozwiązania dostępne na rynku takie jak: HTML5, CSS, Javascript oraz system CMS WordPress zintegrowany z modułem Woocommerce. To wszystko niesamowicie ze sobą współgra! 

Dzięki podstawowej optymalizacji pod względem wyszukiwania, sklep jest widoczny wysoko w wyszukiwarce google.

Jakie elementy posiada sklep internetowy?

Obsługa wielu walut i języków

Obsługa wielu walut i języków w sklepie internetowym umożliwia sprzedawanie produktów również na rynkach zagranicznych. Za pomocą jednego kliknięcia klient może wybrać domyślny język strony oraz walutę, którą chce zapłacić.

Panel Admina

Sklep posiada panel admina, za którego pomocą jest możliwość w łatwy sposób edytowania treści, dodawania nowych produktów oraz dostępu do historii zamówienia wraz ze statusami płatności.

Integracja z wieloma systemami płatności

Zintegrowaliśmy sklep internetowy dodając do niego wiele systemów płatności takich jak: Visa, Mastercard, Przelewy24, Blik oraz PayPal. To sprawia, że klient może płacić za produkt w najlepszy dla niego sposób a sprzedawca otrzyma przelew błyskawicznie.

Jak wygląda proces tworzenia sklepu internetowego i ile trwa?

 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonego sklepu internetowego a my zrobimy wszystko by go dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywny (dopasowującą się do każdego urządzenia) sklep internetowy. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!