Gotowe Spółki

Gotowe Spółki

 
 
 
 
 

Podczas realizacji strony internetowej dla firmy RB Global Invest postawiliśmy przede wszystkim na nowoczesność. Wyróżniająca i unikalna oprawa graficzna to klucz do sukcesu! 

Strona internetowa jest zoptymalizowana pod kątem szybkości działania oraz skonfigurowana tak aby była już od samego startu podatna na pozycjonowanie.

 
 
 
 

Do stworzenia strony internetowej wykorzystaliśmy niezawodny system CMS WordPress. Strony oparte na tym systemie są łatwe w zarządzaniu, na bieżąco aktualizowane oraz działają w mgnieniu oka. Podłączony formularz kontaktowy pozwala klientom na bezpośrednie skontaktowanie się ze sprzedającym bez konieczności wychodzenia ze strony. 

Jakie elementy posiada strona internetowa?

Optymalizacja

Czas działania strony jest ważny w procesie marketingowym oraz ma wpływ na pozycjonowanie. Nasze strony są w pełni zoptymalizowane pod względem działania. To sprawia, że użytkownik nie musi czekać na jej wczytanie!

Panel Admina

System zarządzania treścią (CMS) pozwala edytować informację na stronie, dodawać nowe zdjęcia czy zmienić kolor sekcji. A to wszystko za sprawą dwóch kliknięć. Każda z naszych stron posiada wbudowany panel admina.

Pozycjonowanie

Wysoka pozycja w internecie jest jednym z kluczowych czynników, który decyduje o sukcesie biznesu. Jesteśmy tego świadomi, dlatego każde z naszych stron pozycjonujemy oraz dodajemy do wyszukiwarki Google.

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej i ile trwa?

 
 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonej strony internetowej a my zrobimy wszystko by ją dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który następnie zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywną (dopasowującą się do każdego urządzenia) stronę internetową. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!