Gotowe Spółki

 
 
 

Podczas realizacji strony internetowej dla firmy RB Global Invest postawiliśmy przede wszystkim na nowoczesność. Wyróżniająca i unikalna oprawa graficzna to klucz do sukcesu! 

Strona internetowa jest zoptymalizowana pod kątem szybkości działania oraz skonfigurowana tak aby była już od samego startu podatna na pozycjonowanie. 

 
 
 

Do stworzenia strony internetowej wykorzystaliśmy niezawodny system CMS WordPress. Strony oparte na tym systemie są łatwe w zarządzaniu, na bieżąco aktualizowane oraz działają w mgnieniu oka. Podłączony formularz kontaktowy pozwala klientom na bezpośrednie skontaktowanie się ze sprzedającym bez konieczności wychodzenia ze strony. 

Jakie elementy posiada strona internetowa?

Panel Admina

 

Strona internetowa posiada wbudowany panel admina, dzięki któremu istnieje możliwość w łatwy sposób wprowadzenia aktualizacji treści na podstronach czy dodania nowych zdjęć.

Pozycjonowanie

 

Strona została zoptymalizowana pod kątem wyszukiwania jej w Google. Dobraliśmy odpowiednie słowa kluczowe, wygenerowaliśmy mapę strony i dodaliśmy stronę do wyszukiwarki.

Zgodna ze standardami RODO

 

Wszystkie nasze strony są przystosowane do ogólnie przyjętych zasad RODO. Nie musisz się więcej już o to martwić. Zrobimy to za Ciebie!  

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej i ile trwa?

 

Skontaktuj się z nami i opisz swoją wymarzoną wizję strony internetowej lub wizytówki internetowej. Wypisz jakie strona ma posiadać zakładki a my na podstawie tych informacji stworzymy indywidualny szablon graficzny.

Cały proces tworzenia strony internetowej nie potrwa dłużej niż 4 dni.

Zamknij Menu