FemGol Lubin

FemGol Lubin

 

Podczas współpracy z akademią piłkarską FemGol Lubin udało nam się stworzyć rozbudowaną stronę internetową z obsługą wielu formularzy oraz pozycjonowaniem. Strona powstała w oparciu o indywidualny projekt graficzny. 

 
 
 
 

W skład najnowszych technologii jakie możemy wyróżnić, które zostały użyte do stworzenia strony internetowej są to: HTML5, CSS3, JavaScript, PHP oraz system CMS WordPress. Połączenie tych wszystkich elementów, indywidualnego wyglądu, pozycjonowania oraz niezawodnego serwera www dało nam rewelacyjny efekt!

Jakie elementy posiada strona internetowa?

Obsługa wielu formularzy

Szybki i bezpośredni kontakt z klientem w dzisiejszych czasach to priorytet. Dlatego na stronę wprowadziliśmy takie formularze jak: możliwość zapisu na obóz, formularz kontaktowy oraz formularz zgłoszeniowy.

Łatwa edycja danych

Za pomocą prostego w obsłudze panelu administratora istnieje możliwość zmiany każdej treści, zdjęcia czy nawet kolorystyki strony na stronie.

Pozycjonowanie

W procesie implementacji strony wprowadziliśmy optymalizację pod względem wyszukiwania. Dobraliśmy odpowiednie słowa kluczowe, wygenerowaliśmy mapę strony oraz dodaliśmy stronę do wyszukiwarki google.

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej i ile trwa?

 
 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonej strony internetowej a my zrobimy wszystko by ją dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który następnie zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywną (dopasowującą się do każdego urządzenia) stronę internetową. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!