Dir Party

 

Wykonana wizytówka internetowa posiada integrację z facebookiem oraz galerię zdjęć. Zespół Dir Party ma możliwość aktualizacji strony o każdej porze dzięki prostemu w obsłudze panelu admina. Strona jest responsywna oraz przystosowana do późniejszego pozycjonowania.

 
 

Do implementacji strony wykorzystaliśmy takie technologie jak HTML, CSS, Javascript oraz WordPress. Wizytówka została wzbogacona o dodatkowe elementy animacji, które robią ciekawe wrażenie.

Jakie elementy posiada strona internetowa?

Panel Admina

 

Strona internetowa posiada wbudowany panel admina, dzięki któremu istnieje możliwość w łatwy sposób wprowadzenia aktualizacji treści na podstronach czy dodania nowych zdjęć.

Pozycjonowanie

 

Strona została zoptymalizowana pod kątem wyszukiwania jej w Google. Dobraliśmy odpowiednie słowa kluczowe, wygenerowaliśmy mapę strony i dodaliśmy stronę do wyszukiwarki.

Zgodna ze standardami RODO

 

Wszystkie nasze strony są przystosowane do ogólnie przyjętych zasad RODO. Nie musisz się więcej już o to martwić. Zrobimy to za Ciebie!  

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej i ile trwa?

 

Skontaktuj się z nami i opisz swoją wymarzoną wizję strony internetowej lub wizytówki internetowej. Wypisz jakie strona ma posiadać zakładki a my na podstawie tych informacji stworzymy indywidualny szablon graficzny.

Cały proces tworzenia strony internetowej nie potrwa dłużej niż 4 dni.

Zamknij Menu