DezStop

DezStop

 

DezStop to firma zajmująca się dezynsekcją na terenie Warszawy, z którą mieliśmy okazję współpracować. W rezultacie powstała doskonała wizytówka internetowa oparta na indywidualnym szablonie graficznym.

 
 
 
 

Wizytówkę internetową stworzyliśmy z uwzględnieniem każdego szczegółu, który był istotny dla naszego klienta. Dzięki systemowi CMS, zespół DezStop ma możliwość wprowadzania w łatwy i szybki sposób zmian na stronie takich jak: edycja treści oraz dodanie nowych zdjęć do galerii. 

Na koniec zoptymalizowaliśmy stronę pod względem szybkośći działania oraz wyszukiwania (SEO).

Jakie elementy posiada strona internetowa?

Testy bezpieczeństwa

Na finalnym etapie tworzenia strony internetowej przeprowadzamy testy bezpieczeństwa oraz wydajności. Dzięki temu zwiększa się jakość końcowa produktu.

Panel Admina

Tworzenie stron internetowych w Admans polega przede wszystkim na opracowaniu strategii, aby ułatwić zarządzanie treścią na stronie naszemu klientowi. Dostępny panel admina, sprawia, że edycja opisu firmy, produktu czy danych kontaktowych nie stanowi większego problemu.

Pozycjonowanie

W skład projektowania stron www wchodzi zabieg pozycjonowania, który polega na dopasowaniu odpowiednich słów kluczowych. W rezultacie już od samego początku strona jest skierowana na odpowiednia grupę odbiorców.

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej i ile trwa?

 
 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonej strony internetowej a my zrobimy wszystko by ją dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który następnie zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywną (dopasowującą się do każdego urządzenia) stronę internetową. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!