DEZSTOP

DezStop to firma zajmująca się dezynsekcją na terenie Warszawy, z którą mieliśmy okazję współpracować. W rezultacie powstała doskonała wizytówka internetowa oparta na indywidualnym szablonie graficznym. 

Wizytówkę internetową stworzyliśmy z uwzględnieniem każdego szczegółu, który był istotny dla naszego klienta. Dzięki systemowi CMS, zespół DezStop ma możliwość wprowadzania w łatwy i szybki sposób zmian na stronie takich jak: edycja treści oraz dodanie nowych zdjęć do galerii. 

Na koniec zoptymalizowaliśmy stronę pod względem szybkośći działania oraz wyszukiwania (SEO).

Jakie elementy posiada strona internetowa?

Panel Admina

Tworzenie stron internetowych w Admans polega przede wszystkim na opracowaniu strategii, aby ułatwić zarządzanie treścią na stronie naszemu klientowi. Dostępny panel admina, sprawia, że edycja opisu firmy, produktu czy danych kontaktowych nie stanowi większego problemu.

Testy bezpieczeństwa

Na finalnym etapie tworzenia strony internetowej przeprowadzamy testy bezpieczeństwa oraz wydajności. Dzięki temu zwiększa się jakość końcowa produktu.

Pozycjonowanie

W skład projektowania stron www wchodzi zabieg pozycjonowania, który polega na dopasowaniu odpowiednich słów kluczowych. W rezultacie już od samego początku strona jest skierowana na odpowiednia grupę odbiorców. 

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej?

Skontaktuj się z nami i opisz swoją wymarzoną wizję strony internetowej lub wizytówki internetowej. Wypisz jakie strona ma posiadać zakładki a my na podstawie tych informacji stworzymy indywidualny szablon graficzny.

Cały proces tworzenia strony internetowej nie potrwa dłużej niż 4 dni.

Zamknij Menu