Części do maszyn dziewiarskich

Części do maszyn dziewiarskich

Sklep internetowy oferujący na sprzedaż maszyny dziewiarskie oraz wszelkie elementy z nimi związane. Sklep jest w pełni responsywny, posiada prosty w obsłudze panel admina oraz stale dostarczane aktualizację, które poprawiają wydajność sklepu oraz bezpieczeństwo.
 
 
 
 

Integracja sklepu z automatycznymi systemami płatności daje klientom możliwość opłaty błyskawicznie za produkt w swój ulubiony sposób. Wszystkie raport są na bieżąco udostępniane w panelu admina. Sklep posiada także automatyczne generowanie faktur. 

Jakie elementy posiada sklep internetowy?

Łatwe zarządzanie produktami

Za pomocą prostego w obsłudze panelu admina, jest możliwość zarządzania całą listą dodanych produktów, historią zamówień oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z klientem.

Integracja z systemami płatności

Sklep został zintegrowany z różnymi systemami płatności takimi jak: Przelewy24, PayPal, Blik oraz Visa. To umożliwia błyskawiczne opłacenie zamówienia przez klienta i natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Pozycjonowanie

Już od samego startu, sklep jest widoczny w wyszukiwarce Google oraz przystosowany do odpowiednich klientów docelowych. To sprawia, że od pierwszych chwil będą pojawiać się nowe zamówienia.

Jak wygląda proces tworzenia sklepu internetowego i ile trwa?

 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonego sklepu internetowego a my zrobimy wszystko by go dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywny (dopasowującą się do każdego urządzenia) sklep internetowy. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!