Terbut Czapki

Terbut Czapki

 
 
 
 
 

Rozbudowany sklep internetowy wykonany dla firmy Terbut. Sklep jest podzielony na wiele kategorii produktów, które można w łatwy sposób dodawać z poziomu panelu admina. Całość jest responsywna i zoptymalizowana pod kątem wyszukiwania.

 
 
 
 
 

 

Do stworzenia sklepu wykorzystaliśmy system CMS WordPress oraz moduł woocommerce dający możliwość zarządzania stanem magazynowym, produktami, zamówieniami czy ogólną konfiguracją. W ramach implementacji sklepu przykładaliśmy wszelkich starań aby sklep był zoptymalizowany pod kątem wyszukiwania.

Jakie elementy posiada sklep internetowy?

Łatwe zarządzanie produktami

Za pomocą prostego w obsłudze panelu admina, jest możliwość zarządzania całą listą dodanych produktów, historią zamówień oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z klientem.

Integracja z systemami płatności

Sklep został zintegrowany z różnymi systemami płatności takimi jak: Przelewy24, PayPal, Blik oraz Visa. To umożliwia błyskawiczne opłacenie zamówienia przez klienta i natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Pozycjonowanie

Już od samego startu, sklep jest widoczny w wyszukiwarce Google oraz przystosowany do odpowiednich klientów docelowych. To sprawia, że od pierwszych chwil będą pojawiać się nowe zamówienia.

Jak wygląda proces tworzenia sklepu internetowego i ile trwa?

 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonego sklepu internetowego a my zrobimy wszystko by go dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywny (dopasowującą się do każdego urządzenia) sklep internetowy. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!