Centrum Estetica

Centrum Estetica

 
 

Centrum Estetica to firma oferująca wiele zabiegów kosmetyczno-medycznych. Mieliśmy okazję zmodernizować aktualną stronę internetową implementując do niej nowy system CMS wordpress, wprowadzić optymalizację pod względem działania oraz wyszukiwania (SEO). 

 
 
 
 

Dzięki przeprowadzonym zmianom strona stała się w pełni edytowalna z poziomu prostego w obsłudze i intuicyjnego panelu admina. Dodatkowo zabieg związany z pozycjonowaniem pozwolił na osiągnięcie wysokiej liczby odbiorców na stronie www.

Jakie elementy posiada strona internetowa?

Implementacja systemu CMS

Po wprowadzonej implementacji systemu CMS, klient ma możliwość edycji każdej treści, która znajduje się na stronie. Edycja odbywa się za pomocą dwóch kliknięć w panelu admina.

Podłączenie dwóch domen

Strona została połączona z dwiema domenami centrumestetica.pl oraz centrumestetica.info.

Pozycjonowanie SEO

Do stworzonej strony internetowej wprowadziliśmy optymalizację pod względem wyszukiwania (SEO) oraz utworzyliśmy kampanię reklamową.

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej i ile trwa?

 
 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonej strony internetowej a my zrobimy wszystko by ją dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który następnie zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywną (dopasowującą się do każdego urządzenia) stronę internetową. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!