BASTI TV

Basti Tv to rozbudowany projekt sklepu internetowego dla jednej z największych telewizji internetowych w Polsce. Sklep internetowy został stworzony w oparciu o najnowsze technologię oraz został zintegrowany z różnymi systemami płatności takimi jak PayPal.

Do stworzenia sklepu wykorzystaliśmy indywidualny szablon graficzny, który został zaprojektowany zgodnie z założeniami klienta. Sklep jest responsywny (dopasowuje się do każdej rozdzielczości urządzenia: Laptopy, Tablety oraz Smartfony) oraz jest zoptymalizowany pod względem wyszukiwania (SEO). System CMS pozwala na łatwą edycję treści oraz dodawanie produktów.

Jakie elementy posiada strona internetowa?

Panel Admina

Niezawodny panel admina pozwala na nam na edycję treści na stronie, dodawanie nowych zdjęć oraz zarządzanie produktami, które są dostępne na sklepie.

Integracja z systemami płatności

Sklep internetowy jest zintegrowany z różnymi systemami płatności takimi jak PayPal, Przelewy24, Dotpay czy Blik. Dzięki temu Twoi klienci będą mogli jeszcze szybciej zapłacić za produkt.

Pozycjonowanie

Wyróżnienie się na tle konkurencji w internecie jest głównym mottem każdego przedsiębiorcy. My to w pełni rozumiemy! Dlatego zoptymalizowaliśmy stronę również pod kątem SEO pozwalając jej osiągnąć wysokie wyniki na tle wyszukiwania w Google.

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej i ile trwa?

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonej strony internetowej a my zrobimy wszystko by ją dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który następnie zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywną (dopasowującą się do każdego urządzenia) stronę internetową. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!

Zamknij Menu