ArtCraft Studio

Nowa wersja sklepu internetowego stworzona dla ArtCraft Studio. Przed przystąpieniem do realizacji sklepu przygotowaliśmy indywidualny projekt graficzny.  Sklep jest w pełni responsywny, zoptymalizowany pod względem wyszukiwania oraz szybkości działania. 

Wykorzystaliśmy tylko najnowsze i najlepsze technologie, które gwarantują niezawodne działanie serwisu. Popularny system CMS wordpress dodany do sklepu pozwala na szybką zmianę treści a moduł woocommerce na bezproblemowe zarządzanie produktami.

Wprowadzona optymalizacja SEO, zwiększa pozycje w wyszukiwarce google a to pozwala już od pierwszych chwil funkcjonowania sklepu zgromadzić wielu nowych klientów.

Jakie elementy posiada sklep internetowy?

Łatwe zarządzanie produktami

Za pomocą prostego w obsłudze panelu admina, jest możliwość zarządzania całą listą dodanych produktów, historią zamówień oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z klientem.

Integracja z systemami płatności

Sklep został zintegrowany z różnymi systemami płatności takimi jak: Przelewy24, PayPal, Blik oraz Visa. To umożliwia błyskawiczne opłacenie zamówienia przez klienta i natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Pozycjonowanie

Już od samego startu, sklep jest widoczny w wyszukiwarce Google oraz przystosowany do odpowiednich klientów docelowych. To sprawia, że od pierwszych chwil będą pojawiać się nowe zamówienia.

Napisz do nas już teraz!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania bądź chcesz rozpocząć z nami tworzenie swojego własnego sklepu internetowego to koniecznie do nas napisz!  Gdy tylko otrzymamy Twoją wiadomości to od razu udzielimy Ci odpowiedzi.

Zamknij Menu