ArtCraft Studio

ArtCraft Studio

 
 

Nowa wersja sklepu internetowego stworzona dla ArtCraft Studio. Przed przystąpieniem do realizacji sklepu przygotowaliśmy indywidualny projekt graficzny. Sklep jest w pełni responsywny, zoptymalizowany pod względem wyszukiwania oraz szybkości działania. 

 
 
 

Wykorzystaliśmy tylko najnowsze i najlepsze technologie, które gwarantują niezawodne działanie serwisu. Popularny system CMS wordpress dodany do sklepu pozwala na szybką zmianę treści a moduł woocommerce na bezproblemowe zarządzanie produktami.

Wprowadzona optymalizacja SEO, zwiększa pozycje w wyszukiwarce google a to pozwala już od pierwszych chwil funkcjonowania sklepu zgromadzić wielu nowych klientów.

Jakie elementy posiada sklep internetowy?

Łatwe zarządzanie produktami

Za pomocą prostego w obsłudze panelu admina, jest możliwość zarządzania całą listą dodanych produktów, historią zamówień oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z klientem.

Integracja z systemami płatności

Sklep został zintegrowany z różnymi systemami płatności takimi jak: Przelewy24, PayPal, Blik oraz Visa. To umożliwia błyskawiczne opłacenie zamówienia przez klienta i natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Pozycjonowanie

Już od samego startu, sklep jest widoczny w wyszukiwarce Google oraz przystosowany do odpowiednich klientów docelowych. To sprawia, że od pierwszych chwil będą pojawiać się nowe zamówienia.

Jak wygląda proces tworzenia sklepu internetowego i ile trwa?

 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonego sklepu internetowego a my zrobimy wszystko by go dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywny (dopasowującą się do każdego urządzenia) sklep internetowy. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!