Antykwariat Amicus

Antykwariat Amicus

 
 

Sklep internetowy stworzony dla antykwariatu Amicus. Sklep jest w pełni  responsywny a cała realizacja została wykonana w oparciu o dostarczoną specyfikację. Dzięki wprowadzonej integracji z kontem allegro, wszystkie produkty z tej platformy są na bieżąco aktualizowane.  

 
 
 
 

Do implementacji sklepu wykorzystaliśmy technologię WordPress oraz moduł WooCommerce. Te połączenie zapewni niezawodność oraz bezpieczeństwo dzięki ciągle dostarczanym aktualizacją. 

Zadbaliśmy dodatkowo o pozycjonowanie. Dobraliśmy odpowiednie meta tytuły i opisy, hierarchię nagłówków oraz zoptymalizowaliśmy sklep pod kątem szybkości działania.

Jakie elementy posiada sklep internetowy?

Łatwe zarządzanie produktami

Za pomocą prostego w obsłudze panelu admina, jest możliwość zarządzania całą listą dodanych produktów, historią zamówień oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z klientem.

Integracja z systemami płatności

Sklep został zintegrowany z różnymi systemami płatności takimi jak: Przelewy24, PayPal, Blik oraz Visa. To umożliwia błyskawiczne opłacenie zamówienia przez klienta i natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Pozycjonowanie

Już od samego startu, sklep jest widoczny w wyszukiwarce Google oraz przystosowany do odpowiednich klientów docelowych. To sprawia, że od pierwszych chwil będą pojawiać się nowe zamówienia.

Jak wygląda proces tworzenia sklepu internetowego i ile trwa?

 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonego sklepu internetowego a my zrobimy wszystko by go dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywny (dopasowującą się do każdego urządzenia) sklep internetowy. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!