Allegro

Allegro

 
 
 

Projekt strony internetowej – landing page dla jednego z największych sklepów internetowych w Polsce Allegro. Strona www powstała w oparciu o najnowsze technologie dostępne na rynku. Cechuje się przejrzystością i wysoką jakością. Tworzenie stron internetowych wrocław. 

 
 
 

Strona internetowa została stworzona w oparciu o indywidualny projekt graficzny stworzony przez naszego grafika. W projekcie uwzględniliśmy nowoczesny styl i kolorystykę. Technologie jakie wykorzystaliśmy do implementacji strony to: HTML5, CSS, JavaScript, PHP, WordPress oraz MySQL. Witryna jest w pełni responsywna co pozwala jej na dopasowanie się do wszystkich rodzajów urządzeń  takich jak: smartfony, tablety czy laptopy.

Optymalizacja strony pod względem wyszukiwania (SEO) pozwoli na osiągnięcie zaskakująco dużej ilości odsłon oraz pozyskanie nowych klientów. Zainspirowała Cię strona internetowa? Poinformuj nas o tym. Stworzymy taką dla Ciebie!

Jakie elementy posiada strona internetowa?

Optymalizacja

Czas działania strony jest ważny w procesie marketingowym oraz ma wpływ na pozycjonowanie. Nasze strony są w pełni zoptymalizowane pod względem działania. To sprawia, że użytkownik nie musi czekać na jej wczytanie!

Panel Admina

System zarządzania treścią (CMS) pozwala edytować informację na stronie, dodawać nowe zdjęcia czy zmienić kolor sekcji. A to wszystko za sprawą dwóch kliknięć. Każda z naszych stron posiada wbudowany panel admina.

Pozycjonowanie

Wysoka pozycja w internecie jest jednym z kluczowych czynników, który decyduje o sukcesie biznesu. Jesteśmy tego świadomi, dlatego każde z naszych stron pozycjonujemy oraz dodajemy do wyszukiwarki Google.

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej i ile trwa?

 
 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonej strony internetowej a my zrobimy wszystko by ją dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który następnie zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywną (dopasowującą się do każdego urządzenia) stronę internetową. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!