Adwokat Staszczyk

 

Wykonanie indywidualnego projektu graficznego strony i jego implementacja dla kancelarii adwokackiej Katarzyna Staszczyk. Strona internetowa spełnia wszystkie wymagane normy, została zaimplementowana w oparciu o najnowsze technologie dostępne na rynku. 

 
 

Stworzona strona internetowa jest w pełni responsywna a to oznacza, że niezależnie z jakiego urządzenia zostanie otwarta to i jak wygląda rewelacyjnie! Wysuwany z prawej strony boczny pasek pozwala na szybkie polubienie fanpage’a. 

Wśród wszystkich stworzonych funkcjonalności wprowadziliśmy również system blogowy.  Od teraz kancelaria adwokacka ma możliwość publikowania w prosty sposób nowych postów dla swoich odbiorców.

Jakie elementy posiada strona internetowa?

System blogowy

 

Za pomocą zaimplementowanego systemu blogowego, właściciel strony ma możliwość publikowania nowych postów dla swoich odbiorców.

Panel Admina

 

Edycja wszystkich treści, dodanie nowych zdjęć oraz weryfikacja statystyk strony jest możliwa dzięki intuicyjnemu panelowi admina.

Pozycjonowanie i optymalizacja

 

Strona internetowa została zoptymalizowana pod kątem wyszukiwania oraz szybkości działania. W końcowym etapie stronę dodaliśmy do wyszukiwarki google.

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej i ile trwa?

 

Skontaktuj się z nami i opisz swoją wymarzoną wizję strony internetowej lub wizytówki internetowej. Wypisz jakie strona ma posiadać zakładki a my na podstawie tych informacji stworzymy indywidualny szablon graficzny.

Cały proces tworzenia strony internetowej nie potrwa dłużej niż 4 dni.

Zamknij Menu