Adwokat Staszczyk

Adwokat Staszczyk

 
 

Wykonanie indywidualnego projektu graficznego strony i jego implementacja dla kancelarii adwokackiej Katarzyna Staszczyk. Strona internetowa spełnia wszystkie wymagane normy, została zaimplementowana w oparciu o najnowsze technologie dostępne na rynku.

 
 
 
 
 

Stworzona strona internetowa jest w pełni responsywna a to oznacza, że niezależnie z jakiego urządzenia zostanie otwarta to i jak wygląda rewelacyjnie! Wysuwany z prawej strony boczny pasek pozwala na szybkie polubienie fanpage’a. 

Wśród wszystkich stworzonych funkcjonalności wprowadziliśmy również system blogowy.  Od teraz kancelaria adwokacka ma możliwość publikowania w prosty sposób nowych postów dla swoich odbiorców.

Jakie elementy posiada strona internetowa?

System blogowy

Za pomocą zaimplementowanego systemu blogowego, właściciel strony ma możliwość publikowania nowych postów dla swoich odbiorców.

Panel Admina

Edycja wszystkich treści, dodanie nowych zdjęć oraz weryfikacja statystyk strony jest możliwa dzięki intuicyjnemu panelowi admina.

Pozycjonowanie i optymalizacja

Strona internetowa została zoptymalizowana pod kątem wyszukiwania oraz szybkości działania. W końcowym etapie stronę dodaliśmy do wyszukiwarki google.

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej i ile trwa?

 
 
 

Wystarczy, że do nas napiszesz, przedstawisz swoją wizję wymarzonej strony internetowej a my zrobimy wszystko by ją dla Ciebie stworzyć. Nasz zespół na początku wykona unikalny projekt graficzny, który następnie zostanie Ci przedstawiony. 

Jeżeli spełni Twoje oczekiwania to programiści zajmą się przeniesieniem projektu graficznego na responsywną (dopasowującą się do każdego urządzenia) stronę internetową. Taki proces nie potrwa dłużej niż 4 dni. 

Masz jakiekolwiek inne pytania, albo chcesz już złożyć zamówienie? Napisz do nas!