Adriana Butik

Nowa odsłona strony typu wizytówka dla Adriana Butik. Wizytówka została zaprojektowana z myślą o dostępność dla wszystkich użytkowników urządzeń typu: Laptop, Tablet czy Smartfon. Niezależnie z jakiego urządzenia strona jest wyświetlana to i tak wygląda rewelacyjnie!

Pierwszym etapem jaki wykonaliśmy w ramach usługi tworzenie stron internetowych Wrocław to przygotowanie indywidualnego szablonu graficznego strony. Po jego akceptacji zajęliśmy się implementacją oraz pozycjonowaniem. Na ostatnim etapie wykonaliśmy testy wydajnościowe strony oraz bezpieczeństwa.

Jakie elementy posiada sklep internetowy?

Responsywność

Niezależnie z jakiego urządzenia strona internetowa jest wyświetlana to i tak wygląda rewelacyjnie! Dostosowuje się do każdej szerokości okna przeglądarki.

Testy wydajnościowe i bezpieczeństwa

Testy bezpieczeństwa i wydajnościowe są standardem w naszych usługach tworzenia stron internetowych. Na końcowym etapie zespół testerski sprawdza szczegółowo każdy aspekt witryny.

Panel Admina

System CMS wordpress, na którym jest oparta witryna internetowa umożliwia klientowi łatwe wprowadzanie aktualizacji treści oraz dodawanie nowych zdjęć i produktów.

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej?

Skontaktuj się z nami i opisz swoją wymarzoną wizję strony internetowej lub wizytówki internetowej. Wypisz jakie strona ma posiadać zakładki a my na podstawie tych informacji stworzymy indywidualny szablon graficzny.

Cały proces tworzenia strony internetowej nie potrwa dłużej niż 4 dni.

Zamknij Menu