Projekty

 

Poniżej znajdziesz nasze ostatnie realizację stron internetowych, sklepów internetowych oraz aplikacji mobilnych. 

Projekty stron internetowych

 
 

Naszym celem i zamiłowaniem jest chęć pomocy innym oferując nasze wysokiej jakości projekty informatyczne np. takie jest strony internetowe. Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, aplikacji mobilnych, grafik, sklepów internetowych oraz oferujemy usługi w zakresie pozycjonowania stron internetowych jak i ich testowaniu, automatyzacji.  Takie działania zaowocowały tym, że możemy pochwalić ostatnimi z nich. Zainspiruj się stworzonymi przez nas projektami stron internetowych.

Three Quarks

Three Quarks to nowa odsłona sklepu internetowego dla firmy działającej na terenie UK. Sklep został stworzony od podstaw w oparciu o indywidualny projekt graficzny. Zintegrowaliśmy go z różnymi systemami płatności takimi jak Stripe, PayPal czy tradycyjny przelew bankowy.

Allegro

Projekt strony internetowej typu landing page sklepu Allegro. Strona jest w pełni responsywna, posiada system zarządzania treścią CMS oraz pozycjonowanie. Do stworzenia strony internetowej wykorzystaliśmy najnowsze technologię.

PIZZA SWOJSKA

PizzaSwojska.pl jest stroną internetową przygotowaną dla jednej z największych pizzerii znajdujących się w Szczecinie. Strona została stworzona w oparciu o najnowsze technologię.

SALON TATUAŻY

Ostatnio realizowany projekt dla jednego z największych salonu tatuaży LP TATTOO znajdującego się w Dąbrowie Górniczej. Strona została wykonana w oparciu o unikalny projekt graficzny i posiada panel administratora, z którego można zarządzać treścią.

PLANETA STYLU

Strona została wykonana dla studia stylizacji.Strona została stworzona w oparciu o projekt graficzny Aby zobaczyć podgląd na żywo, kliknij w przycisk znajdujący się poniżej.

Unicate

Responsywna oraz zoptymalizowana strona internetowa, wykonana dla Unicate Nieruchomości. Do stworzenia strony wykorzystaliśmy najpopularniejszy i niezawodny system CMS WordPress.

ELEKTRYK W KRAKOWIE

Witryna została wykonana dla firmy zajmującej się instalacjami elektrycznymi. Posiada panel admina do zarządzania treścią. Aby zobaczyć podgląd na żywo, kliknij w przycisk znajdujący się poniżej.

SKLEP BASTI TV

Rozbudowany projekt sklepu internetowego dla firmy zajmującej się sprzedażą usług związanych z telewizją internetową. Sklep jest zintegrowany z różnymi systemami płatności oraz posiada panel admina do zarządzania treścią (CMS).

MieszkamPoMojemu - Sklep

Nowoczesny sklep internetowy oparty o najnowsze technologie dostępne na rynku. Projekt został stworzony dla firmy Mieszkam Po Mojemu. Umożliwia sprzedaż produktów związanych z budową i modernizacją mieszkań.

FOTOGRAFIE PRZYRODNICZE

Projekt strony internetowej. Strona została przygotowana w oparciu o pomysł klienta, z którego graficy zrobili szablon graficzny. Kolejnym etapem było wdrożenie strony internetowej oraz dostosowanie jej do urządzeń mobilnych.

WKitchens

WKitchens to projekt strony internetowej wykonany dla jednej z największych firm zajmującej się sprzedażą mebli kuchennych na terenie UK. Do stworzenia strony wykorzystaliśmy najnowsze technologie dostępne na rynku.

KANCELARIA PRAWNA

Budzis Przetacka jest stroną internetową stworzoną specjalnie dla kancelarii prawnej znajdującej się w Warszawie. Strona została stworzona w oparciu o indywidualny projekt graficzny + posiada panel admina z obsługą newslettera.

Zumpy24

Zumpy24 to indywidualna strona internetowa stworzona dla firmy czeskiej zajmującej się budową betonowych zbiorników. Strona www została stworzona w oparciu o indywidualny projekt graficzny i przystosowana dla rynku czeskiego.

Elektro Instalacje

Elektro-Instalacje to strona internetowa stworzona dla firmy zajmującej się instalacjami elektrycznymi. Strona została w pełni zoptymalizowana pod względem działania, jest responsywna i posiada panel admina.

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Projekt wykonany specjalnie dla jednej ze szkół prowadzących zajęcia z języka angielskiego Madra Szkoła. Strona internetowa została stworzona w oparciu o wizualizację klienta. Strona www posiada panel admina oraz pozycjonowanie.

FEMGOL Lubin

Rozbudowana strona internetowa z obsługą wielu formularzy, pozycjonowaniem oraz możliwością edycji treści. Projekt został stworzony dla akademii piłkarskiej FemGol Lubin. Strona jest utrzymywana na naszych niezawodnych serwerach www.

Psycholog Galik

PsychologGalik.pl to najnowsza wersja strony internetowej, wykonana zgodnie ze sporządzonym projektem graficznym. Strona www jest w pełni responsywna oraz zoptymalizowana pod kątem szybkości działania i pozycjonowania SEO.

SKLEP IPTVECO

IPTVECO to wielofunkcyjny sklep internetowy oparty na systemie CMS WordPress. Zintegrowany został z różnymi systemami płatności, posiada obsługę wielu języków oraz walut.

Centrum Estetica

W ostatnim czasie mieliśmy okazję zmodernizować już stworzoną stronę Centrum Estetica, implementując nowy system CMS WordPress. Dzięki temu z każdego miejsca na świecie jest możliwość edycji dowolnych elementów na stronie.

ArtCraft Studio

Mieliśmy okazję współpracować z ArtCraft Studio tworząc nową wersję sklepu internetowego opartego o moduł Woocommerce. Sklep posiada stałą możliwość edycji treści oraz wgląd w historię zamówień.

DEZSTOP

Wizytówka internetowa dla firmy zajmującej się dezynsekcją na terenie Warszawy – DezStop. Do stworzenia strony wykorzystaliśmy tylko najlepsze rozwiązania technologiczne. Zaimplementowany system CMS WordPress umożliwia łatwe zarządzanie treścią.

KLIMATYZACJE WROCŁAW

Kalt-tech, strona została wykonana dla firmy zajmującej się klimatyzacjami na terenie Wrocławia. Aby zobaczyć podgląd na żywo, kliknij w przycisk znajdujący się poniżej.

Adriana Butik

Wizytówka internetowa stworzona dla butiku “Adriana Butik”. Strona jest responsywna (dostosowuje się do każdego urządzenia) oraz dopasowana do potrzeb klienta. W ramach realizacji sporządziliśmy również logotyp.

ROZWIAZPROBLEM.PL

RozwiazProblem jest stroną internetową, która została stworzona przez nas zespół w oparciu o indywidualny projekt graficzny, który przygotował grafik. Posiada panel admina i pozycjonowanie.

WoodHouse

Responsywny sklep internetowy wykonany dla firmy WoodHouse. Sklep e-commerce został zintegrowany z różnymi systemami płatności, obsługą wystawiania faktur oraz przejrzystym panel admina.

SzyldyReklamowe

Rozbudowana strona internetowa posiadająca wiele podstron, która już od samego początku po uruchomieniu przyniosła ponad oczekiwane wyświetlenia i nowych klientów!

M&M Tidiness service

To strona internetowa stworzona dla szwedzkiej firmy zajmującej się sprzedażą urządzeń Sterilon na rynku europejskim. Witryna została zintegrowana z facebookiem, instagramem oraz jest dostępna w trzech wersjach językowych.

Tanie Torebki

Wizytówka internetowa zaprojektowana w oparciu o indywidualny projekt graficzny dla firmy “Tanie Torebki”. W skład wizytówki wchodzi formularz kontaktowy, nowoczesna galeria zdjęć i wiele więcej.

SolarTechnica

Najnowszy projekt rozbudowanej strony internetowej dla firmy zajmującej się instalacjami fotowoltaicznymi na terenie Krakowa – SolarTechnica. Strona została zintegrowana z Facebookiem i Instagramem. Zapoznaj się koniecznie ze szczegółami realizacji!

Elektro Lim

Nowa wersja strony internetowej dla Elektro Lim. Postawiliśmy na nowoczesny styl oraz skutecznie dobraną kolorystykę elementów wpasowującą się w zakres działalności firmy. Strona www posiada integrację z mapą google.

MHomes

Stworzenie strony internetowej dla MHOMES rozpoczęło się w pierwszej kolejności od przygotowania indywidualnego szablonu graficznego. Strona jest w pełni responsywna, zintegrowana z facebookiem oraz w 100% przystosowana do łatwego edytowania treści przez klienta.

Piaseczni

Rozbudowana strona internetowa przygotowana dla agencji ubezpieczeniowej Piaseczni. Strona www została wykonana w oparciu o najnowsze technologię. Posiada system blogowy, integrację z mediami społecznościowymi oraz zaimplementowany formularz kontaktowy.

Adwokat Staszczyk

Nowoczesna i rozbudowana strona internetowa stworzona dla kancelarii adwokackiej – Katarzyna Staszczyk. Strona została w pełni zintegrowana z Facebookiem, posiada formularz umawiania wizyt online oraz panel admina, dzięki któremu w łatwy sposób można dokonać aktualizacji treści.

Mega Rabat

Aplikacja internetowa oferująca tysiące dostępnych kodów rabatowych i promocji wykonana dla firmy Mega Rabat. Aplikacja została przystosowana do dużej ilości użytkowników, posiada rozbudowany panel admina oraz wiele zautomatyzowanych rozwiązań.

Rekstyle

Rozbudowany sklep internetowy Rekstyle z dedykowanym konfiguratorem produktu oraz z konfiguratorem wzoru. Sklep daje możliwość klientowi skonfigurować swój własny dekor ścienny i automatycznie przesyła go właścicielowi sklepu.

Adwokat Mysłowice

Wizytówka internetowa dla kancelarii adwokackiej w Mysłowicach – Roman Walotek. Strona jest responsywna, posiada formularz kontaktowy oraz jest w pełni zoptymalizowana pod względem działania.

Dir Party

Projekt strony internetowej stworzony dla zespołu Dir Party. Strona jest typu “one page”. Oznacza to, że przełączanie pomiędzy zakładkami odbywa się na jednej podstronie. Zapoznaj się ze szczegółami realizacji.

KupieAuto24

Strona internetowa stworzona dla komisu samochodowego Kupie Auto. Została zintegrowana z facebookiem, posiada intuicyjny panel admina oraz jest w pełni responsywna.

Zosia i Sylwek

Nowoczesna strona ślubna wykonana dla Zofii i Sylwka. Strona ślubna stanowi nie tylko niezwykłe zaproszenie dla gości ale bardzo ułatwia z nimi kontakt. Np. daje możliwość rezerwacji noclegu, jedzenia czy nawet piosenki.

Gotowe Spółki

Dla firmy RB Global Invest przygotowaliśmy profesjonalną stronę internetową w nowoczesnym i unikalnym stylu. Strona idealnie dopasowuje się do wszystkich urządzeń: smartfony, tablety i laptopy.

Monika Fotografia

Strona internetowa została wykonana dla “Monika Bartodziejska Fotografia”. Postawiliśmy na nowoczesny design. Strona posiada integrację z facebookiem i instagramem. Zapoznaj się z pełną realizacją.

Cydrownia Zywer

Projekt strony internetowej dla “Cydrownia Zywer”. W oparciu o dostarczony szablon graficzny zaimplementowaliśmy całą stronę cydrowni na systemie CMS WordPress. Strona jest w pełni responsywna i zoptymalizowana.

WM BestSystem

Kompleksowy sklep internetowy przygotowany dla firmy WM BestSystem. Sklep posiada integrację z allegro, obsługę płatności online oraz intuicyjny w obsłudze panel administratora.

Części do maszyn dziewiarskich

Rozbudowany sklep internetowy wykonany dla firmy Terbut. Do implementacji sklepu wykorzystaliśmy popularny i niezawodny system CMS WordPress oraz moduł Woocommerce.

TNKOnline

Responsywny sklep internetowy wraz z automatycznymi płatnościami wykonany dla TNKOnline. Dzięki integracji z hurtowniami, sklep ma możliwość automatycznego dodawania i aktualizowania produktów.

Eadd

Projekt strony internetowej stworzony dla firmy instalacyjnej Eadd. Strona internetowa charakteryzuje się nowoczesnym designem oraz responsywnością. Dodatkowo posiada formularz kontaktowy i automatyczne aktualizację.

Antykwariat Amicus

Responsywny sklep internetowy, oparty na systemie CMS/WooCommerce stworzony dla antykwariatu Amicus. Sklep został zintegrowany z allegro. Dzięki temu wszystkie produkty z tej platformy są na bieżąco importowane oraz aktualizowane.

Plants On People

Nowoczesny sklep internetowy wykonany dla PlantsOnPeople Art. Sklep został zintegrowany z facebookiem. Posiada skonfigurowane metody szybkich płatności takie jak przelewy24 oraz PayPal.

Szatarska Adwokat

Szatarska Adwokat

Wizytówka internetowa stworzona dla kancelarii adwokackiej Pani Martyny Szatarskiej. Strona jest zintegrowana z formularzem kontaktowym oraz zoptymalizowana wydajnościowo.

Hemp space

Hemp Space

Rozbudowany sklep internetowy stworzony dla spółki RB Global Invest. Sklep posiada integracje z automatycznymi systemami płatności, intuicyjny panel admina oraz unikalny wygląd.

domek firma

Okna Domek

Wizytówka internetowa stworzona dla firmy “Domek”. Strona zawiera najistotniejsze informację o firmię, ofertę oraz formularz kontaktowy, który automatycznie przekazuje wiadomości na pocztę klienta. Strona wykonana jest na systemie CMS WordPress.

panel klienta papillon

Papillon - Panel Klienta

Panel klienta stworzony dla firmy Papillon. Panel przeznaczony jest do sprzedaży kursów online. Posiada możliwość tworzenia profili kursantów oraz przypisywania do nich dostępu do określonych kursów dodanych w systemie.

czapki-terbut

Terbut Czapki

Kolejnym projektem realizowanym dla firmy Terbut jest sklep internetowy związany ze sprzedażą czapek. Sklep jest responsywny i zintegrowany z systemem błyskawicznych płatności.

Wyszukiwarka

W ramach współpracy z firmą SiteOn czynnie braliśmy udział w wytwarzaniu dedykowanej wyszukiwarki. Naszym zadaniem było zaprojektowanie widoków oraz implementacja logiki działania a także pobranie danych z API i wyeksportowanie ich do pliku CSV.

Simon Tours

Rozbudowana strona internetowa wraz ze zintegrowanym systemem płatności MyPos. Strona została wykonana dla biura turystycznego z Hiszpanii Simon Tours. Wygląda rewelacyjnie, zobacz sam.

DsCapital

Implementacja strony internetowej dla firmy DsCapital w oparciu o dostarczony projekt przez Responsywnosc.pl . Przy implementacji strony uwzględniliśmy wszystkie wymagane animacje oraz zoptymalizowaliśmy stronę pod kątem działania.

DetailedGuys Main

DetailedGuys

Rozbudowana strona internetowa stworzona dla holenderskiej firmy zajmującej się detailingiem samochodowym. Strona została rozbudowana o system obsługi wielu języków. Jest responsywna i przystosowana do pozycjonowania SEO.

Detailed Aplikacja

DetailedGuys System Rezerwacji

W ramach współpracy z firmą DetailedGuys zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy także system bukowania wizyt online. Aplikacja jest zautomatyzowana i z pewnością ułatwi zarządzanie codziennym harmonogramem.

mamhaccp

Mamhaccp

Strona internetowa przygotowana dla firmy zajmującej się świadczeniem usługi doradztwa w zakresie systemów jakości i bezpieczeństwa żywności. Strona jest na systemie CMS WordPress i jest w pełni responsywna.

Autokwiatek

Autokwiatek

Strona internetowa zrealizowana dla komisu samochodowego Autokwiatek. Strona jest stworzona na systemie CMS WordPress. Posiada rozbudowany formularz zgłoszenia z możliwością dołączenia zdjęć samochodu.

BigBagi Gdynia

Big Bagi Gdynia

Wizytówka internetowa wykonana dla firmy Hirsz - Big Bagi Gdynia. Wizytówka posiada formularz kontaktowy pozwalający na bezpośrednie wysłanie wiadomości bez konieczności wychodzenia ze strony www.

sworowskidesign

Sworowski Design

Strona internetowa stworzona dla firmy z Warszawy zajmującej się projektowaniem wnętrz - Sworowski Design. Stylistyka strony jest unikalna i idealnie oddaje to czym się zajmuje firma. Strona posiada panel administratora oraz jest zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania.

Przedszkole Frajda

Strona internetowa wykonana dla przedszkola w Świdnicy "Frajda". Strona jest w pełni responsywna (przystosowana do urządzeń mobilnych, tabletów oraz laptopów). W końcowym implementacji strony zadbaliśmy także o jej pozycjonowanie.

Centrum neurorozwoju

Strona internetowa wykonana dla Centrum neurorozwoju i neurotechnologii w Świdnicy. Strona jest responsywna, zoptymalizowana pod kątem wyszukiwania oraz posiada unikalny design.

forum upadłościowe

Forum upadłościowe

Forum internetowe wykonane dla firmy SP Kancelaria. Forum zostało oparte na silniku MyBB i dostosowane według potrzeb klienta. Dzięki wbudowanemu panelowi admina, zarządzenie forum jest bardzo intuicyjne.

eurostyl

Eurostyl

Wizytówka internetowa stworzona dla firmy Eurostyl. Wizytówka została zaimplementowana w oparciu o system CMS WordPress, który pozwala na łatwe zarządzanie treścią.

WH-S

WH-S

Rozbudowana strona internetowa, stworzona dla firmy WH-S. Strona jest w pełni responsywna, zoptymalizowana pod kątem SEO i posiada intuicyjny panel admina.

Co oferujemy?

 
 
 

Dostarczamy wysoką jakość oprogramowania i nie działamy szablonowo. Każda strona internetowa jest dopasowana do potrzeb klienta. 

24x7 Wsparcie techniczne

W każdej chwili możesz się z nami skontaktować jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytanie bądź problem.

Doświadczony zespół

Posiadamy doświadczony zespół, który na przestrzeni ostatnich 5 lat zrealizował setki projektów dla klientów z całego świata.

Wystawiamy FV

Do każdego zlecenia, niezależenie czy jest to strona internetowa, sklep www czy aplikacja mobilna wystawiamy fakturę vat.

Optymalizacja

Przy implementacji oprogramowania zapewniamy wszelkich starań aby wykorzystane funkcje były w pełni optymalne.

Projekt graficzny

Przed etapem implementacji oprogramowania zawsze projektujemy wstępny projekt graficzny do oceny klienta.

Integracja

Zarówno strony internetowe jak i sklepy mogą posiadać integrację. Np. z Facebookiem, automatycznymi płatnościami czy inpostem.

Responsywnośc (RWD)

Wytworzone oprogramowanie jest w pełni responsywne. Niezależnie czy użytkownik wyświetla je na telefonie, tablecie czy laptopie to i tak wygląda rewelacyjnie!

Automatyczne wiadomości

Gdy klient skorzysta z formularza kontaktowego i wyśle Ci wiadomość przez stronę to otrzymasz ją od razu na swoim emailu.

Pozycjonowanie

W ramach naszej usługi tworzenia stron www i sklepów internetowych dodatkowo otrzymujesz pakiet podstawowego pozycjonowana gratis.

NAJWYŻSZA MOŻLIWA JAKOŚĆ W KORZYSTNEJ CENIE

 

Nasze projekty stron internetowych cieszą się najwyższą możliwą jakością, ponieważ stosujemy tylko najnowsze technologię, w których mamy wiele lat doświadczenia. W rezultacie strona powstaje błyskawicznie, jest w pełni zoptymalizowana i wypozycjonowana a to wszystko w korzystnej cenie! Z pewnością będziesz zadowolony. 

Napisz do nas już teraz!

 
 

Przede wszystkim przedstaw nam swoją wizję wymarzonej strony internetowe. Opisz w niej wszystko czego chcesz a grafik przygotuje specjalnie dla Ciebie unikalny projekt strony internetowej. Po jego zaakceptowaniu przystąpimy do fazy implementacji strony. 

Masz już pomysł? Nie czekaj!