Potrzebujesz strony internetowej w Gorzowie? Czytaj!

Witaj drogi czytelniku! Zapewne znalazłeś się w tym miejscu dlatego, że potrzebujesz swojej profesjonalnej spełniającej oczekiwania klientów strony internetowej. W takim razie trafiłeś idealnie! Od ponad 5 lat zajmujemy się nieustannie tworzeniem stron internetowych dla firm z Gorzowa. Mamy w swoim dorobku ponad 200 realizacji, które również zostały stworzone dla klientów z całego świata. Strona internetowa jest wizytówką Twojej firmy. Przyciąga nowych klientów, jest głównym źródłem sprzedaży a w niektórych dziedzinach nawet automatyzuje żmudne codzienne czynności (np. rezerwacja).  Dlatego tak ważne jest stworzenie nowoczesnej i zoptymalizowanej strony internetowej. Służymy pomocą! Niezależnie czy mieszkasz w Gorzowie czy nie, już teraz możesz do nas przesłać bezpłatną prośbę o wycenę. Nasz zespół przygotuje indywidualny projekt graficzny, który Ci przedstawimy.
Projektowanie stron internetowych Gorzów

Co wyróżnia nasze strony internetowe?

Projekt strony internetowej

Wykonywany jest bezpłatnie indywidualny dla każdego klienta projekt graficzny strony internetowej. Ten zabieg pozwala już od samego początku na weryfikację jak będzie wyglądała oczekiwana strona.

Panel Admina

Służy do modyfikacji treści zawartych na stronie www. W prosty sposób możemy dodać nowe zdjęcie do galerii oraz wprowadzić nowy tekst na danej podstronie.

Responsywność

Twoja strona internetowa będzie dopasowana do każdego możliwego urządzenia z jakiego korzysta klient. Niezależnie czy jest wyświetlania ze smartfona czy tabletu to i tak będzi rewelacyjnie się prezentować.

Szybkość działania

Każda z zaprojektowanych stron będzie w pełni zoptymalizowana pod względem działania. Więc, niezależnie czy użytkownik otwierający stronę będzie z Gorzowa czy z innej miejscowości to treści załadują się natychmiast!

Pozycjonowanie

Kluczowym elementem strony www jest jej pozycja w wyszukiwarce Google. Dlatego zadbamy o to aby pojawiała się w pierwszych wynikach wyszukiwania. Dobierzemy odpowiednie słowa kluczowe wyróżniające Twoją firmę, wygenerujemy mapę strony i w końcowym etapie dodamy ją do Google.

Dodatkowe elementy

Aby być w jeszcze lepszym kontakcie z klientem zintegrujemy stronę z formularzem kontaktowym, facebookiem oraz z mapką dojazdową. Jeśli planujesz działać na rynkach zagranicznych to koniecznie nam o tym powiedz 🙂 Dodamy możliwość wyboru języka strony.

Bezpłatna Wycena

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny już teraz!

Jak powinno wyglądać projektowanie stron internetowych?

Dobrze zaprojektowana strona internetowa nie potrzebuje dodatkowej reklamy w internecie. Nawet jeśli zakres oferowanych usług wychodzi poza Gorzów Wielkopolski. Odbiorca oglądający stronę musi poczuć całkowitą więź z oferowanym produktem bądź usługą. W przeciwnym przypadku wychodzi! Nie możemy na to pozwolić. Etap projektowania strony internetowej w Admans jest wielokrotnie analizowany. Przede wszystkim stawiamy na nowoczesny design strony internetowej. Musi wpasowywać się w najnowsze trendy, być unikalna i w pełni przyjazną przeglądarką internetowym. To gwarantuje, że Twoja oferta okaże się prawdziwym hitem dla klientów. Projektowanie stron internetowych odbywa się w kilku ważnych etapach, które w połączeniu ze sobą powodują powstanie czegoś niesamowitego! Tym czymś jest strona internetowa, która daje Tobie gwarancję sukcesu.

Etapy projektowania strony internetowej

Ten proces tworzenia strony www trwa zwykle do 2 dni roboczych od momentu przedstawienia nam wszystkich niezbędnych szczegółów. Wykonamy grafikę, na której przedstawimy 1:1 jak będzie wyglądał końcowy rezultat.

Dobieramy najlepsze rozwiązania technologiczne, które zagwarantują wieczne działanie witryny i je wprowadzamy. Najczęściej strony projektujemy w takich językach jak: HTML, CSS, JavaScript, PHP oraz system CMS WordPress.

 W poprzednim z punktów wspominałem jak ważna jest szybkość działania naszej strony. Dlatego ogromną uwagę przykładamy do tego aby strona była w pełni zoptymalizowana zarówno na komputerach jak i urządzeniach mobilnych.

Powstała strona internetowa jest dokładnie sprawdzana przez doświadczonych testerów oprogramowania. Wykonujemy testy bezpieczeństwa oraz testy wydajnościowe.

Ostatnim etapem jest podstawowe zoptymalizowanie strony pod względem wyszukiwania (SEO). Analizujemy konkurencję na terenie Gorzowa i całej polski. Dobieramy odpowiednie słowa kluczowe, na które strona będzie osiągała znakomite wyniki. Generujemy mapę strony od dodajemy gotową stronę do wyszukiwarki google.

Jaki jest koszt stworzenia strony internetowej?

To zależy od specyfikacji i złożoności projektu. Nie ma stałego określonego z góry kosztu. A do każdej wyceny strony internetowej podchodzimy indywidualnie. Profesjonalne strony www są jak tlen do życia potrzebne. Napędzają nasz biznes, ale różnią się od siebie. W jednym przypadku doskonale sprawdzi się prosta wizytówka internetowa a w drugim konieczna jest rozbudowana strona internetowa z systemem rezerwacji czy zakupy.  Rzeczą niepodważalną jest jednak to, że posiadamy bardzo konkurencyjne stawki. Wystarczy, że wyślesz nam wiadomości z opisem strony a my przygotujemy dla Ciebie wycenę.

Czy działamy tylko w Gorzowie WLKP?

Projektowanie stron internetowych nie tylko realizujemy na terenie Gorzowa, ale również działamy w całej Polsce jak i na rynkach zagranicznych. Stale współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu jakość wytwarzanych stron www i sklepów online zwiększa się w błyskawicznym tempie. Naszymi głównymi partnerami są dwa giganty: serwis Jooble oraz Olx.

Nasi Partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi

Nasze ostatnie realizacje

W agencji reklamowej Admans prawie codziennie powstaje nowy projekt strony internetowej dla klientów z Gorzowa Wielkopolskiego oraz dla klientów z całej Polski. Na przestrzeni lat zgromadziliśmy ich ponad 200. To utwierdza naszą miłość do projektowania stron internetowych i poparte w tym zakresie doświadczenie. Poniżej znajdują się nasze ostatnie projekty.

Jesteś z Gorzowa? Odbierz kod rabatowy na swoją pierwszą stronę internetową!

Mamy dla Ciebie wyjątkowy prezent! Otrzymaj rabat w wysokości 10% na swoją pierwszą stronę internetową. Wystarczy, że w wysłanej wiadomości przesłał nam również unikalny kod: miasto8

W czym się jeszcze specjalizujemy?

Tworzenie sklepów internetowych

Zacznij zarabiać na swoich produktach i stwórz profesjonalny sklep internetowy. Jest to najszybszy sposób na zdobycie wielu nowych klientów. 

Stworzone przez nas sklepy internetowe są w pełni responsywne, zintegrowany z różnymi systemami płatności oraz proste w obsłudze. Panel admina posiada możliwość dodania nowego produktu, zmiany stanu magazynowego produktu, błyskawiczne wystawienie faktury oraz łatwy i przejrzysty podgląd złożonego zamówienia przez klienta. Dzięki dodatkowej integracji sklepu z facebookiem nawiązuje się trwała relacja z klientem.

Projektowanie sklepów internetowych w Admans.pl gwarantuje Ci natychmiastowy sukces! Sklep jest oparty na module Woocommerce, który jest najpopularniejszy wśród systemów do sprzedaży online!

Przeczytaj więcej i stwórz własny sklep internetowy!

Pozycjonowanie stron internetowych

W naszych usługach znajduje się również pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Projektowanie stron internetowych jest etapem niezwykle ważnym, bo już w trakcie tworzymy strukturę strony z myślą o późniejszym pozycjonowaniu. Ale samo pozycjonowanie pozwala na osiągnięcie sukcesu! 

Dobierzemy odpowiednie słowa kluczowe, stworzymy nowe teksty podatne pod SEO, wprowadzimy wymagane zmiany tak aby strona w jak najkrótszym czasie przyniosła tysiące wyświetleń.

Skontaktuj się z nami

Napisz już teraz do nas i przedstaw nam swoją wymarzoną wizję strony internetowej. Na tej podstronie “Projektowanie stron internetowych Gorzów” był przygotowany specjalnie dla Ciebie kod rabatowy (KOD: miasto8). Podaj go nam w wiadomości i otrzymaj 10% zniżki.

Zamknij Menu