Osiągnij swój cel!
Pozycjonowanie stron

Zwiększ oglądalność swojej strony i sklepu internetowego za pomocą profesjonalnego pozycjonowania (SEO). Pomożemy Ci dotrzeć do większej ilości klientów , zwiększyć zyski z oferowanych produktów bądź usług oraz sprawić, że osiągniesz sukces w swojej branży. Brzmi fantastycznie? Pewnie! Sprawdź naszą ofertę: pozycjonowanie stron internetowych.

Pozycjonowanie stron internetowych

Co wpływa na pozycjonowanie?

Pozycja naszej strony w wynikach wyszukiwania zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest samo zaprojektowanie strony internetowej. Zastanów się czy Twoja strona jest nowoczesna, napisana w najnowszych technologiach / standardach HTML5 i zoptymalizowana z myślą o pozycjonowaniu (optymalizacja strony pod względem wyszukiwarki). Jeśli tak, to połowa drogi za Tobą. Jeśli jednak jest ona przestarzała to proponujemy zacząć od stworzenia strony internetowej.

Co zawiera oferta pozycjonowania strony internetowej / pozycjonowania sklepu internetowego

Szczegółowa analiza witryny

W skład oferty wchodzi szczegółowa analiza witryny. Nie działamy jak inne firmy! Szanujemy Twój czas i pieniądze. Jeśli strona nie będzie się nadawała do pozycjonowania to Ci o tym powiemy i zrobimy wszystko aby to zmienić.

Projektowanie treści podatnych pod pozycjonowanie w wyszukiwarce

Odpowiednia treść na stronie internetowej jest czymś co Google lubi i wynagradza w postaci podnoszenia pozycji danej strony. Dzięki współpracy z wieloma copywriterami stworzymy dla Ciebie unikalną treść, która pozwoli przebić się ponad konkurencję i błyskawicznie podnieść pozycję witryny.

Dobranie odpowiedniej kampanii

Wiesz gdzie są Twoi odbiorcy? Może lepszym miejscem na osiągnięcie sukcesu będą social media takie jak Facebook, Instagram czy Twitter? Nie martw się! Pomożemy w dobraniu odpowiedniej kampanii reklamowej, która momentalnie zwiększy zasięg oraz sprzedaż produktów, które oferujesz.

Słowa kluczowe i określenie grupy docelowej

Dobierzemy odpowiednie słowa kluczowe (frazy), z którymi związana jest strona internetowa, sprawimy by oferowane usługi bądź produkty trafiły do odpowiedniej grupy odbiorców np. w obszarze danej miejscowości, oraz poinformujemy wyszukiwarkę Google, że właśnie na te słowa strona będzie się pozycjonować.

Zoptymalizujemy stronę pod względem działania

Na pozycjonowanie strony www również wpływa jej responsywność i szybkość działania. Zoptymalizujemy witrynę tak aby działała błyskawicznie oraz dopasowywała się do każdego urządzenia, z którego korzysta użytkownik.

Stworzymy indywidualną reklamę w Google

Współpracujemy z samym google w sprawach reklamowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie umieścić od razu Twoją stronę na pierwszej karcie wyników wyszukiwania. Zdobędziesz natychmiast nowych klientów i zwiększysz swoją sprzedaż!

Linki SEO

Linkowanie strony to jeden z najlepszych sposobów na pozycjonowanie strony internetowej. Polega on na umieszczeniu przekierowania do Twojej strony / sklepu na innych witrynach. Dodamy aż 300 wartościowych linków przekierowujących do Twojej strony na stronach o wysokim rankingu w wyszukiwarce. Taki zabieg natychmiast podniesie pozycję w wynikach wyszukiwania.

Case Study

Nasza ostatnia realizacja

Ostatnio napisał do nas klient, który prowadzi firmę elektryczną na terenie całego Krakowa oraz okolic z prośbą o stworzenie strony internetowej wraz z pozycjonowaniem. Uwielbiamy takie zlecenia bo wiemy, że możemy w bardzo, krótkim czasie osiągnąć MEGA DUŻE wyniki, które zobaczysz poniżej.

  • Na wstępie wybraliśmy dla klienta odpowiednią domenę, która będzie podatna na pozycjonowanie.
    Padło na elektryk-w-krakowie.eu Prawda, że fajna?
  • Kolejnym krokiem było zaimplementowanie strony internetowej w najnowszych standardach, przystosowanej do pozycjonowania.
  • Na koniec wkroczyli nasi Seowcy.

    Popatrz co z tego wyszło i to raptem po upływie dwóch miesięcy:

Wycena pozycjonowania

Koszt pozycjonowania strony internetowej

Koszt pozycjonowania strony bądź sklepu internetowego jest zależny od wielu czynników. Jednym z nich jest konkurencja. To właśnie w dużej mierze od niej zależy jakie działania trzeba podjąć i ile będą trwały.  Jednak jesteśmy tu dla Ciebie i postaramy się dopasować do Twojego budżetu i wybrać najlepsze możliwe rozwiązanie. Napisz do nas a przedstawimy Ci szczegółową wycenę pozycjonowania.

Jak długo trwa pozycjonowanie?

Ile czasu zajmuje pozycjonowanie

Pozycjonowanie nigdy się nie kończy. Powinniśmy dbać cały czas o stronę w postaci:

My jesteśmy tu tylko by Ci pomóc w przełamaniu tej bariery np. Twoja strona posiada teraz 10-20 wyświetleń w skali miesiąca, sprawimy tak, że będzie posiadała tych wyświetleń nawet kilkaset razy więcej 2000 tys. – 3000 tys. w raptem 2-3 miesiące i ruszyć z biznesem. Jest to ogromnie odczuwalne, ale czy na tym chcesz poprzestać?

Pamiętaj zawsze, że w pozycjonowaniu w głównej mierze chodzi o to aby dbać o dobry wizerunek strony, zbierać pozytywne opinie i budować społeczność.

Skontaktuj się z nami

Masz jakieś pytania lub chcesz wypozycjonować stronę bądź sklep internetowy? Napisz do nas! Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Zamknij Menu