O nas

 
 
 
 
 
 

Poznaj nas bliżej. Dowiedz się jak realizujemy nasze projekty, w jakich zespołach pracujemy i co nas wyróżnia na tle konkurencji.

Software House - Admans

 
 

Admans to nowoczesny Software House z Wrocławia  zajmujący się projektowaniem stron i aplikacji internetowych dla klientów z całej polski. Nie działamy szablonowo a nasze projekty są oparte o najnowsze i niezawodne technologie. Mamy już ponad 5 lat doświadczenia na rynku. Zapoznaj się z naszymi osiągnięciami oraz zrealizowanymi projektami dla największych firm w Polsce.

Co robimy?

 
 
 
 
 
 
Oprócz tworzenia stron internetowych specjalizujemy się również w wykonywaniu logotypówbanerówprojektów graficznych stron internetowychtworzeniu aplikacji mobilnychstron na facebooku oraz implementacji sklepów internetowych. To w połączeniu ze skuteczną kampanią marketingową oraz pozycjonowaniem może przynieść bardzo zaskakujące wyniki. Obecnie w dzisiejszych czasach gdy większość potencjalnych klientów wyszukuję produktów oraz usług w internecie, własna ładna wizytówka stała się wręcz wymogiem. Nasz zespół to w pełni rozumie! Dlatego dobierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę. 

Innowacyjne narzędzie, które wykorzystujemy w swoich projektach znacznie ułatwiają codzienne zarządzanie informacjami. Zrealizowaliśmy już ponad 200 projektów dla naszych Klientów i dążymy do osiągnięcia jeszcze większych sukcesów!

Nasz zespół

 

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych programistów, grafików, seowców oraz testerów oprogramowania. To dzięki nim powstają niezawodne rozwiązania, które powodują, że świat staje się lepszy, a profity firm wzrastają.

Co nas wyróżnia?

 
 

Do tworzonych przez nas stron i aplikacji internetowych wykorzystujemy tylko stabilne, wydajne oraz najnowsze technologie. To powoduje, że stają się niezawodne w każdej sytuacjach.

 
 

Szybkość działania strony internetowej jest niezwykle ważnym aspektem w procesie implementacji witryny, do którego przykładamy największą uwagę. Dzięki temu strony wczytują się w ułamek sekundy!

 
 
 

Intuicyjny panel admina, za którego pomocą można w łatwy i przyjemny sposób aktualizować wszystkie informację, zdjęcie a nawet zmieniać kolor sekcji.

 
 
 

Wysoka pozycja w wyszukiwarce google? Wyróżnianie się na tle konkurencji? Z Admans.pl to możliwe! Wszystkie tworzone przez nas strony internetowe są zoptymalizowane pod kątem SEO a to pozwala osiągnąć wysokie wyniki i nowe grono odbiorców.

 
 
 

Każde nasze zlecenie poprzedzamy indywidualnym projektem graficznym, który obrazuje jak będzie wyglądała dana strona/aplikacja.

Jak wyglądają etapy pracy?

 
 
 
 

W pierwszej kolejności kontaktujemy się z klientem w celu uzyskania istotnych informacji, które pomogą nam stworzyć stronę bądź aplikacje. Są to takie elementy jak: ilość zakładek na stronie, sugestie dotyczące wyglądu czy sposób działania danych komponentów.

 
 
 
 

Kolejnym etapem jest przygotowanie indywidualnego szablonu graficznego i przedstawienie go klientowi do oceny. Dzięki temu już po kilku dniach klient dowie się jak będzie wyglądało jego oprogramowanie po pełnym wdrożeniu.

 
 
 
 
 

Jestem to etap, w którym cały  nasz zespół zajmuje się implementacją oprogramowania wraz ze wszystkimi niezbędnymi funkcjonalnościami. Do tworzenia strony internetowych, sklepów oraz aplikacji mobilnych wykorzystujemy najnowsze i najbardziej wydajne technologie.  

 
 
 
 

Finalnie oprogramowanie przed oddaniem do klienta trafia do testerów oprogramowania. Ich celem jest wykrycie wszystkich nieprawidłowości funkcjonalnych i niefunkcjonalnych w oprogramowaniu, które pojawiły się w fazie przygotowawczej bądź podczas implementacji.

Jak mogę uzyskać dodatkowe informacje?

 

Masz jakieś dodatkowe pytanie? Skontaktuj się z nami w każdej sprawie a my udzielimy odpowiedź tak szybko jak to tylko będzie możliwe.